HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
 • Strona:
 • 1

TEMAT: Moje ploty do filmu 'Oldboy'

Moje ploty do filmu 'Oldboy' 2014/07/24 16:19 #417497

 • 3pwramp
 • 3pwramp Avatar Autor
 • Gość
 • Gość
Witam!
www.cda.pl/video/8955116/Oldboy-Lektor-PL

Moje ploty do tego filmu są nawet ciekawe i są to jakieś żydzie sprawy.
Otóż zaskoczę was: jeden Japończyk chciał wygrać w loterię aby osobiście uwięzić i ukarać chłopa za babskie sprawy, które ingerowały w jego prywatne życie i to zrobił.
Jako że to był Japończyk wywiązał się z umowy w dosyć skomplikowany sposób, bo za wygrane pieniądze ja z nim nie chciałem żyć razem i wybrał sobie z komputera jedną osobę, którą chroniła duża moc Wojciechowskiego i chyba to był nawet jego Kaczyński, bo kto inny mógłby spełnić warunek umowy?.

Zatem, jeśli z bardzo dużym prawdopodobieństwem jest to komputerowy Kaczyński, który za darmo sobie żył kilka lat (a kilkanaście lat planował więzić chłopa) w Japonii, to zapraszam do filmu.
Prawdopodobnie gra on rolę pomocnika człowieka, który wygrał pieniądze na loterii.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnio zmieniany: przez 3pwramp.

Moje ploty do filmu 'Oldboy' 2014/07/25 12:16 #417506

 • 3pwramp
 • 3pwramp Avatar Autor
 • Gość
 • Gość
Z władzą całego zła Wszechświata związana jest Polska, a najdokładniej miasto Stalowa Wola, jako ostatnie miejsce zamieszkania końca świata Kostuchy lub Śmierci Kosa, rodziny Kus i Kusego.
Miasto to ma też wiele groźnych i znaczących postaci historycznych, wywodzących się z tego młodego miasta.
Nie na darmo Niemcy mówią, że to Polska zrobiła drugą wojnę światową i swoim kuzynem Kusowej Adolfem Hitlerem i na zasadzie jak: bóg z nami.
Piszę to bo nie jeden raz statkiem kosmicznym miasto to było spalone do gołej ziemi lub też zbombardowane, jak sama Warszawa za drugiej wojny światowej.

Nawet mi się zdarzyło abym wykonał wyrok na Stalową Wolę lub nawet i w tym czasie na całą Polskę -to dla dobra całego Wszechświata i nawet dla Polaków, bo nie mogło być życie i nie może.
Chciały to zrobić żydy moją osobą i miały rację, bo i ja muszę wykazać jakąś wolę, skoro to wszystko nie może istnieć i było zrobione z kradzenia i zabijania genetyki jak moja.
Ostatecznie nie jestem aby jako nie NASA osoba wykonywać wyrok i to od razu powiedziałem, ale powiększywszy ,mnie musiałem zrobić jakiś wyrok i powiedzieli że muszę zniszczyć wiadukt kolejowy, bo i tak był w jakimś stopniu zrobiony z zabijania genetyki jak moja.
Powiększony na wykonanie miałem towarzystwo, jak pojazd wojskowy z sześcioma rakietami i ambulans i dmuchnąłem na nich i ich pojazdy zaczęły tańcować na ulicy i żydy ich uprzedzili że te rakiety ich zabiją, a nie mnie i nawet widziałem jak zawisły odwrócone z powrotem w kierunku do ich miejsca wystrzału i tylko że się od tego odwróciłem gruchnęły wybuchem, ale NASA wojskowi z NASA jednostki wojskowej w Nisku mieli czas się wcześniej odpalić i tak się stało, możliwe że z ich pojazdu nic zostało.

Jeden raz kopnąłem butem ten wiadukt i wszystkie przęsła napięły się jak cięciwa łuku i się rozerwały i spadły obok betonowych słupów.
Nawet zrobiłem mały wyrok na Stalową Wolę: zabuczałem i wszystkie szyby wyleciały w Stalowej Woli, zawsze należy wykazać najmniejszą chęć zrobienia wyroku, jeśli i tak kiedyś musi się to stać na dobre -wcześniej wypowiedziałem, aby niemowlętom i dzieciom nic złego się stało.
Powiedziałem wojskowym że słucham tylko dzieci i potem dzieci podały mi dłoń do dużego mojego palca jak wagon pociągu, aby mnie takiego dużego nie było, na co wcześniej klęknąłem i nawet zrobiły mi zdjęcie.

To teraz już jest wiadomo skąd się bierze nie kończące się zło i są tacy i dużo jest takich aby kraść i zabijać do samego końca ile się da i nie patrzeć na to, że potem i niemowlęta i dzieci są nimi zabijane i zjadane i wszystko inne też i to na bardzo dużą moc.
Czyli miał miejsce taki film, ale w normalnym mieście Stalowa Wola, w czasie przed wybudowaniem nowego i droższego i mocniejszego wiaduktu kolejowego.
Ciekawe bo jest możliwość zniszczenia Stalowej Woli w kilkanaście sekund, jeśli powiększyć się do rozmiarów 3-7km wysokości lub nawet całą Polskę w minutę czasu będąc wielkim, aby but był duży jak 80km, ale przy takich rozmiarach, dla żywej planety muszą być programy i pola siłowe na pograniczu państw i morza, bo ułamek sekundy to jest machnięcie butem do 500km dystansu, co daje duże i większe jak bomba podmuchy i na dodatek były by duże trzęsienia ziemi i ugięcia skorupy ziemskiej, nawet na granicy państw.
Ponadto taka moc powiększenia działa już na grawitację Księżyca, zmieniając jego orbitę, zniszczyć zetrzeć góry takim butem to jest nic takiego.
Dlatego na wirtualnej planecie Ziemia, i zrobionej z zabijania genetyki jak moja, wcześniej został mną zrobiony wyrok na całą Polskę i na Watykan i chcieli na USA, ale powiedziałem im, nie wolno mi jest niszczyć kontynentu Indian(ale ręcznie przeniosłem im Staułe , Wolności tam gdzie jest zachód słońca, czyli Sanfrancisko), jedynie NASA kij wsadziłem w Panamę, a musiał być wsadzony w Peru, skąd się genetycznie wywodzi obecny papież, peruwiańskiej genetyki (przypadkowy genotyp) polskiego chłopa z Kłyżowa, koło Niska i kuzyna Kus.
Żyd chciał wsadzić w Peru kij jak w mrowisko, aby pokazać mi jak się robi koniec świata, bo te rodziny liczebnie 20milionów i ile ich wcześniej żyło, dodatkowo i niepotrzebnie i długo zabijają i jedzą ludzi, aby tylko sobie długo istnieć, jako ich Kus rodziny.
Ponadto przeniósł dziurę na Ziemię w Panamie głęboką 150m i szeroką 15m i to pokazywali w TV i mogła tez być końcem świata.

Dla ciekawych podam czas kiedy wspólne wojska były na granicy polsko sowieckiej i Amerykanie weszli do opustoszałej z ludzi Polski i było to w czasie kiedy Polacy umieścili w swoim muzeum amerykański znany i zasłużony i wysłużony samolot bojowy i o tym była mowa w środkach masowego przekazu.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnio zmieniany: przez 3pwramp.
 • Strona:
 • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckimlgbarthredakcjaModerator
Włącz/wyłącz Emotikony Historia Małe info Kide Chat

Powered by Kide Shoutbox

21:03-- Jarek2176: Płytki czyste audio może z dodatkami ? , na zachodniopomorskim chameryka jak w Stanach złajdaczonych , tam też się pop....ło latem śnieg :D
21:07-- John 1.5 V: Ale inne płytki z dodatkami (teledyski, bonusy koncertowe w plikach mp3) widzi i zawartość audio zgrywa się bez problemu.
21:12-- John 1.5 V: Jedynym "gupim" urządzeniem którego nie obchodzą takie zabezpieczenia jest mój wysłużony już nieco DVD pionka, problem jednak w tym, że zrzuca tylko do mp3 (128 lub 320) w dupę innowacyjny rwał jego nać sprzęt :S
21:14-- Jarek2176: kara za piratowanie będziesz słuchał empeczów :D :D , nie ładnie kupować piraty
21:19-- John 1.5 V: Zaszpanuję, a co tam ... to są panie oryginały, ze sklepu normalnie za duży hjas, po 3, 4 dychy płaciłem, a nie jakieś tam biedacedeery.
21:21-- John 1.5 V: Choć prawdę mówiąc naoglądałem się w żuciu piratów (kolega kupował, ja miałem raptem dwa - serio) i dziwnym trafem każdy był ... tłoczony !
21:23-- John 1.5 V: A jak kiedyś z Fafniakiem kupiliśmy "se" płytkę w sieci wprost od muzyka przez jego stronę to przyszedł ... a jakże CD-R. Na pociechę na kartonikowej kopercie mam odręczny autograf.
21:29-- Jarek2176: jakieś 9-10 lat temu czytałem w jakimś piśmie audio ,że był jeszcze jakiś ''kod " poza kopy controlled , tylko już nie pamiętam o co chodziło ale coś ze zgrywaniem związane
21:34-- John 1.5 V: To może być to. Napęd widzi kod który mu mówi, że nie widzi co widzi więc nie widzi. A miało być tak pięknie. Mówili "graj z plików", "to to takie łatwe" mówili.
21:35-- John 1.5 V: Pogrzebię w ustawieniach Plextora, może przywrócę mu wzrok, albo przynajmniej nauczę ignorancji.
21:41-- John 1.5 V: Ale to już jutro. Odmeldowuję się do wyrka.
21:41-- Jarek2176: pogrzeb w necie na pewno gdzieś coś musi pisać , jestem pewien że czytałem na papierze to w necie też musi być mam tego za dużo żeby przewalać ale było na pewno , jakieś 300 miesięczników w piwnicy
8:20-- Jarek2176: dobry , tu coś o tym znalazłem https://pclab.pl/art392.html czyli zwykły cedek odtworzy , przy zgrywaniu dostaje głupawki
8:21-- Jarek2176: https://pclab.pl/art392.html
13:43-- John 1.5 V: Z objawów wynika, że to Key2Audio i akurat mój Pleksiu należy do tych na które to działa.
13:47-- John 1.5 V: Niestety na razie nie znalazłem wątków o tym jak nauczyć ignorancji Plexa. Trzeba będzie chyba spróbować na innym kompie zainstalować EAC-a.
22:24-- dp014: Hej, czy słuchawki AKG N20 to dobry wybór ? Lepsze od Senheiser Momentum In ear ??
10:04-- John 1.5 V: Załóż jedne i drugie na głowę, pochodź chwilę, posłuchaj czegoś to się dowiesz. Brzmienie brzmieniem, ale wygoda też jest bardzo ważna więc ... nie ma innej metody jak pomacać się ze słuchawkami przed zakupem.
12:49-- dp014: Aha. Tylko wiesz że to są słuchawki dokanałowe? Takich raczej nie bardzo założę w sklepie na głowę...
13:14-- John 1.5 V: Sklepy mp3store mogą być tu pomocne bo maja egzemplarze pokazowe. W dokanałówkach tym bardziej wolałbym sprawdzić brzmienie i czy np. kabel ciochrając po ubraniach nie przenosi tego na słuchawki (to cholernie irytująca właściwość wszelkich "in-Ear-ów" )
13:16-- John 1.5 V: A i z basem może być problem bo np. w moich RHA niezaleznie do założonych pianek czy gumek wystarczy lekko przesunąć słuchawkę w uchu i jest "po basie", straszne gówno, dlatego leżą (choć warte ponad 400 zł) i używam prostych zakładanych na głowę AKG 420 (teraz dostępne jako Y30).
21:15-- Piotr24: Jaki wzmaczniacz do kolumn dynaudio excite x38 do 10 tys jakies sugestie :)
16:26-- Jarek2176: dobry , dostałem ''gift" od sąsiada , cd z Mozartem słyszał jak u mnie leci operowe '' wycie '' zostałem melomanem na bloku :D :D
9:29-- John 1.5 V: Czyli od teraz "szacun" na dzielni czy raczej dziwne spojrzenia i wytykanie palcami "patrz, to ten co słucha muzyki" ? (zamiast jak człowiek rapopierdolenia i postękiwania.
17:04-- Alekdander 40: Kupie chord odysey 2. 2×2,5m w dobrej cenie
16:12-- Kotomysz: Witam wszystkich :-)
16:13-- Kotomysz: Szukam kogoś kto ma ONKYO TX SR875
10:25-- Top HiFi: Witamy,
6:25-- John 1.5 V: Znowu w SB lista niepotrzebnych nikomu rzeczy, więc należy się spodziewać wysypu wątków o tak samo niepotrzebnej treści, tylko najpierw jakiś nieogar musi się zorientować, że użył SB zamiast założyć wątek.
10:13-- Jarek2176: dobry, grzeję lutownicę i idę rzeźbić w kolumnach ;)
12:36-- John 1.5 V: Wymieniasz paciorki w zwrotnicy czy będziesz wypalał ornamenty ?
15:12-- Jarek2176: paciorki zwrotnica niezbyt dopracowana 3 elementy :D a głośniki całkiem całkiem obkułem się na diyaudio i stroję na słuch głuchego :D :D , posiłkując się agk 701 i płytą testową
16:29-- Jarek2176: Dobry, uff coś się wyłania z mułu :D
22:58-- Jarek2176: Panowie nie pokazujcie tego żonom , można stracić wypłatę jak zobaczy wypasione ''hand bagsy" :D
17:56-- Jarek2176: były linki do szmat i badziewia ale Ktoś posprzątał
15:26-- Jarek2176: Dobry , cos pusto na forum , porozjeżdżali sie po Hawajach i innych Jajorkach :D

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą wysyłać wiadomości, zerejestruj or zaloguj