HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Moje przed premiery filmów i bajek w komputerze 2014/03/03 16:27 #415421

  • 3pwramp
  • 3pwramp Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Witam!
Masę filmów i bajek mogłem znać i coś wiedzieć co się w ich więcej działo tak jak w rzeczywistości lub tylko w komputerze, bo wszyscy mnie mieli i był jak dokumentalny dostęp do informacji i masa jest takich Holiłudzkich filmów -bo nie tylko bajki dla komputerowych dzieci są prawdziwe i wszystko inne też takie dla dorosłych.

Ale samego mnie zdziwiło że kiedyś rano jak spałem Aśka córka mojego brata dwa razy nożem mnie zabiła i moim zmartwychwstaniem w moim pokoju zajęły się wampiry, ale wampirem nie jestem i jeśli sam się zabijałem to za granicą Polski lub na pograniczu Polski żyłem od nowa jako coś podobnego do Zombie, ale w Karlowych Warach Czesi byli w porządku i jak nie żyję to nie żyję i dlatego nic więcej pamiętam.

Dlatego zaczęli w komputerze grać mną takie jak prawdziwe zdarzenia aby potem takie kręcić filmy i takiego typu jak:
www.cda.pl/video/81311fc/Mroczne-cienie-online-2012-Lektor-PL
www.cda.pl/video/79986b1/Asystent-Wampira-2009-lektor-PL
www.cda.pl/video/91594d6/Wiecznie-zywy-online-2013-Lektor-PL-HD

Prawie nie oglądam filmów to nie wiem co jeszcze z tej jak wampirskiej półki jest nagrane, co ja wcześniej przeszedłem i mogłem coś na ten temat więcej wiedzieć.
Młodych to interesuje co możne a co nie może się z młodymi i dziećmi dziać w komputerach -ja się na tym nie znam.

Straszę takim i filmami, ale są to tylko wyjątki, bo przede wszystkim były to znane bajki.
Może mniej nastraszę filmem za czasu Al Capone : archive.org/details/Mr.Scarface1976
Właśnie ten film ma ciekawe wątki związane z moją osobą:

-na początku filmu pokazują zdarzenie w komputerze, kiedy dwóch gangsterów wygrywa mną w kasynie 0.5miliona dolarów, a jeden z nich udaje sowieckiego generała, bez ręki z protezą jak piraci z hakiem, co jest pokazane w całkiem innym filmie.
Przy mnie zabija wspólnika, aby samemu zgarnąć całe pieniądze, bo to były dawne czasy i taka suma była nie małym majątkiem, zanim wspólnik został zabity była rozmowa miedzy nimi.
Rzeczywiście musiałem go chcieć sam zabić i w komputerze strzeliłem, ale z lufy tylko wypadła jedna kula i wtedy zaraz walnął mi od góry w głowę i jak na filmie. Hi hi, wcześniej nawet z nimi razem spałem w jednym łóżku, potem mówili że zdrowieją, jak zemną śpią.
-ten chłopak co ściągał zadłużenia sam chciał abym jemu dał programy Kung Fu i w komputerze mówiłem dzieciom aby siedziały w samochodzie i zobaczą jak się on bije i da im nauczkę i były to NASA dzieci, co mogły to widzieć, ale wcześniej jedno dziecko przegonił.
-ciekawy był człowiek co powiedział że nie tylko mnie będzie zabijał, ale mnie zrobił i abym siedział w domu, ale jak na filmie ten śpiewający artysta został zabity, zastrzelony i ja w tym samym czasie razem z nim. Ciekawe, bo takim czymś to już się dzieci interesują.
Czy nie ciekawe? bo w komputerze został zabity wspólnik, a na Ziemi znalazł się mściciel jego syn.
Dlaczego mnie zabił z tym artystą ten cały Mr.Scarface, bo jest żyd i pracuje tak jak Kus, a może nawet i dla niej samej, bo w jednej chwili takie osoby takimi Kus rodzinami nic znaczą. Ale Italianie są dla dzieci ciekawi, może bardziej jak inni ludzie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez 3pwramp.
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckimlgbarthredakcjaModerator