HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Pokłosie 2012/12/22 15:02 #402515

Jan Bokszczanin napisał: Aha w ramach rekompensaty za niemoralną prośbę i ewentualną pomoc proponuję trzy moje płyty z dedykacją (jeśli ktoś będzie miał ochotę).
Pozdrawiam i przepraszam jeśli kogoś swoim brakiem uczciwości uraziłem :-)


Nawet je§li nie pomogłem?

Poproszę.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pokłosie 2012/12/22 15:10 #402516

  • Iro
  • Iro Avatar
  • Wylogowany
  • Hi-end
  • Hi-end
  • ...z konieczności streamuję radio internetowe
  • Posty: 4817
było i a nie lub :mrgreen:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"... większość ludzi nie poznałaby dobrej muzyki, nawet gdyby podeszła ona do nich i ugryzła ich w dupę..."
Frank Zappa
Ostatnia edycja: przez Iro.

Pokłosie 2012/12/22 15:12 #402517

łapiesz za słówka zamiast pomóc :-)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pokłosie 2012/12/22 15:14 #402518

łapiesz za słówka zamiast pomóc :-)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pokłosie 2012/12/22 15:28 #402519

Iro napisał: było i a nie lub :mrgreen:


I EWENTUALNĄ pomoc.

Film jeszcze nie jest dostępny na dvd.

Chętnie zamienię go na płytę z dedykacją.

Oryginał za oryginał :!:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pokłosie 2012/12/22 15:34 #402520

Jan Bokszczanin napisał: Aha w ramach rekompensaty za niemoralną prośbę i ewentualną pomoc proponuję trzy moje płyty z dedykacją (jeśli ktoś będzie miał ochotę).
Pozdrawiam i przepraszam jeśli kogoś swoim brakiem uczciwości uraziłem :-)


Panie Janie historia uczy i pokazuje jaskrawo ze z takimi okresleniami jak rekompensata w przypadku wypowiedzi w podobnych tematach raczej dobrze uwazac bo nie wiadomo kto sie zglosi i czego bedzie zadal 8)

Wracajac do Pogrossia to pewnie juz niebawem to "dzielo" bedzie dolaczone do pewnej gazety albo tak jak juz wczesniej pisalem a NadRed przylaczyl sie do przewidywan ze wzgledu na specyficzna sytuacje w kraju zwiazana z ekipa rzadzaca "dzielo" pojawi sie na ekranach TV publicznej i to nie raz. Mam tylko jedna uwage do wypowiedzi Pana Macieja => niestety zeby obejzec ow gniot w rezimowej telewizji tez musimy placic => obowiazkowy abonament RTV nas do tego obliguje wiec tak czy owak dolozymy swoja cegielke... :?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo

Pokłosie 2012/12/22 15:40 #402521

emboy napisał: ...Film jeszcze nie jest dostępny na dvd.

Chętnie zamienię go na płytę z dedykacją.

Oryginał za oryginał :!:


Kurcze Jacek skad Ty masz takie "chody" ? :idea: / :lol:

PS. Kiedy siecowki z Adamem testujecie moze sie wprosze z jakas kwadratowa :wink:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo

Pokłosie 2012/12/22 16:09 #402524

Patrick napisał:

emboy napisał: ...Film jeszcze nie jest dostępny na dvd.

Chętnie zamienię go na płytę z dedykacją.

Oryginał za oryginał :!:


Kurcze Jacek skad Ty masz takie "chody" ? :idea: / :lol:

PS. Kiedy siecowki z Adamem testujecie moze sie wprosze z jakas kwadratowa :wink:


Aaaa, rzeczywiście, dziwnie to zabrzmiało. Oryginał w przeciwieństwie do pirata, czyli jak pojawi się na półkach

Żadnych testów sieciówkowych nie planuję. Brak podstawek pod kable mógłby zaniżyć poziom odsłuchów. :mrgreen:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pokłosie 2012/12/22 16:27 #402525

Z "sasiedniego" sie dzisiaj definitywnie wypisalem ale moge sie posilkowac Audiofreakowem i tam sprobowac zagaic Fr@ntza zeby moze za kaucja cos skolowal na potrzeby krytycznego odsluchu :wink:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo

Pokłosie 2012/12/22 16:30 #402526

Panie Janie byłem na "Obławie" i z pełna odpowiedzialnością nie polecam. Nuda, by nie powiedzieć kicz. Nie wiem o czym miał opowiadać ten film, bo jesli o tym iż każdy jest prawie do kupienia, a w tamtych czasach wszyscy by przeżyć to już obsesyjne mysli o seksie w tamtych czasach jest najgorszym elementem tego filmu. Tak ja go odebrałem. Nie widziałem w nim nic co miałoby mnie poruszyć i nie mówię jako patriota (daleko mi do niego), ale choćby jako człowieka.
Panie Janie daj Pan spokój z tym filmem. Lepsza jest doktor Dosia na Disney Junior :wink:

>>Jacek ja wiem że nie wiesz bo się nie odezwałem, ale zajrzyj do tematu "Furutech itd..." złapiesz w mig :)
Kwadratowa z Patrykiem?, czemu nie :mrgreen:

pzdr.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

” Dźwięki nie są od tego by przeszkadzały, są od tego by za nimi tęsknić”
Fismoll

Pokłosie 2012/12/22 16:43 #402530

Widziałem, widziałem.
Leżę chory w łóżeczku, wiec dzisiaj jestem na bieżaco.
Wygląd referencyjny, gratuluję!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pokłosie 2012/12/22 16:47 #402532

Jacku szybkiego powrotu do zdrowia i przepraszam że tutaj, ale przy okazji Dobrych Świąt, audiofilskich kolęd i prezentu pod choinkę...jakiś cd ?? :wink: Najlepsze życzenia dla rodziny. :)

pzdr.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

” Dźwięki nie są od tego by przeszkadzały, są od tego by za nimi tęsknić”
Fismoll

Pokłosie 2012/12/22 18:35 #402535

  • Iro
  • Iro Avatar
  • Wylogowany
  • Hi-end
  • Hi-end
  • ...z konieczności streamuję radio internetowe
  • Posty: 4817
Wszystkim Szanownym,
którym podskoczyło ciśnienie,
właśnie w tym wątku i temacie,
dedykuję wraz z życzeniami spokojnych Świąt te mądre wersy, posłuchajcie...


Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"... większość ludzi nie poznałaby dobrej muzyki, nawet gdyby podeszła ona do nich i ugryzła ich w dupę..."
Frank Zappa

Pokłosie 2012/12/22 18:56 #402536

amidas napisał: Jacku szybkiego powrotu do zdrowia i przepraszam że tutaj, ale przy okazji Dobrych Świąt, audiofilskich kolęd i prezentu pod choinkę...jakiś cd ?? :wink: Najlepsze życzenia dla rodziny. :)

pzdr.


Szczerze odwzajemniam. Zaśmiecamy wątek, proponuję ewakuację na pw.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pokłosie 2012/12/22 20:06 #402538

Iro napisał: Wszystkim Szanownym,
którym podskoczyło ciśnienie,
właśnie w tym wątku i temacie,
dedykuję wraz z życzeniami spokojnych Świąt te mądre wersy, posłuchajcie...




Dziekuje za zyczenia i zycze duzo zdrowia , spokoju , pogody ducha i radosci z okazji Swiat Bozego Narodzenia.

Jesli chodzi o Szymborska , "cisnienie" i "madre wrersy" to...kto sieje wiatr ten zbiera burze => mam takie nawyki zyciowe z feudalnej Japonii...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo
Moderatorzy: Maciej StryjeckimlgbarthredakcjaModerator