HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Jak zarobić na filmie... (Piraci z Karaibów cz. 4) 2012/10/25 20:57 #397851

Obawiam się, że to może być niewykonalne. Ameryka nie pasjonuje się Bondem. Chyba, że to nie będzie typowy Bond (tak jak Nolan zrobił nietypowego Batmana). I podobno nie jest :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"(...) zresztą zamiast kraść jako dyrektor, fabrykant, sekretarz czy inny prezes, lepiej już kraść, par excellence, jako złodziej. Tak jest chyba uczciwiej."

Jak zarobić na filmie... (Piraci z Karaibów cz. 4) 2012/10/25 21:04 #397854

Jeszcze została Europa i Chiny.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Jak zarobić na filmie... (Piraci z Karaibów cz. 4) 2012/10/25 22:08 #397857

Chiny to bardzo skromny kawałek tortu :) . Patrząc na 3 ostatnie filmy, zarabiały bardzo podobnie. To musiałoby być zupełnie coś innego. Taki Bond tylko z nazwy :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"(...) zresztą zamiast kraść jako dyrektor, fabrykant, sekretarz czy inny prezes, lepiej już kraść, par excellence, jako złodziej. Tak jest chyba uczciwiej."

Jak zarobić na filmie... (Piraci z Karaibów cz. 4) 2012/11/12 15:03 #399118

Świetne otwarcie nowego Bonda w Stanach (oczywiście jak na Bonda). 90 mln nie w kij dmuchał. Chwila moment i Skyfall będzie najlepiej zarabiającym Bondem :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"(...) zresztą zamiast kraść jako dyrektor, fabrykant, sekretarz czy inny prezes, lepiej już kraść, par excellence, jako złodziej. Tak jest chyba uczciwiej."

Jak zarobić na filmie... (Piraci z Karaibów cz. 4) 2012/11/16 19:49 #399463

Trochę nie na temat bo o grze,

Call of Duty: Black Ops II zarobiło pół miliarda dolarów w pierwszy dzień

:shock:

Ja nie kupiłem i nie zamierzam, przejadła mi się ta seria, ale to liczba robi wrażenie, niesamowite wrażenie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Jak zarobić na filmie... (Piraci z Karaibów cz. 4) 2012/11/16 21:12 #399467

To prawda, takie serie jak COD, czy MOH, to kury znoszące złote jajka. Skyrim, D3, B3, i filmy mogą się chować :)

Rynek gier jest potężny i z roku na rok rośnie. Jeszcze niech Sony i M$ wypuszczą po nowej generacji konsol.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"(...) zresztą zamiast kraść jako dyrektor, fabrykant, sekretarz czy inny prezes, lepiej już kraść, par excellence, jako złodziej. Tak jest chyba uczciwiej."

Jak zarobić na filmie... (Piraci z Karaibów cz. 4) 2012/11/17 23:17 #399524

687 część Zmierzchu zgodnie z planem. 70 mln$ w piątek a po weekendzie zapomnijmy :)

Po weekendzie Skyfall powinien być najlepiej zarabiającym Bondem w historii. Tydzień, dwa i postawi kropkę na i (najlepszy wynik w Stanach).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"(...) zresztą zamiast kraść jako dyrektor, fabrykant, sekretarz czy inny prezes, lepiej już kraść, par excellence, jako złodziej. Tak jest chyba uczciwiej."

Jak zarobić na filmie... (Piraci z Karaibów cz. 4) 2012/11/18 01:20 #399559

Zmierzch :shock:
Ta szmira?
Tyle kasy zarobiła?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

INTEL NUC+Cały set M2Tech HiFace EVO jako odtwarzacz plików audio, DAC DIY na AD1865,DAC na WM8742 DIY ,Fadel Art Reference One, pre P 1.7 Pass klon ,Aleph5 Pass klon, RR2 AkustyK,IC DIY linki ze srebra w teflonie.Tor zbalansowany.Wzmacniacz słuchawkowy klon Soha Mk III,AKG K701

Jak zarobić na filmie... (Piraci z Karaibów cz. 4) 2012/11/18 09:49 #399568

Jest boom na duet Pattison & Stewart. To taka listopadowa tradycja. Coś jak Piła ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"(...) zresztą zamiast kraść jako dyrektor, fabrykant, sekretarz czy inny prezes, lepiej już kraść, par excellence, jako złodziej. Tak jest chyba uczciwiej."

Jak zarobić na filmie... (Piraci z Karaibów cz. 4) 2012/11/25 22:22 #400120

Najmniej Bondowy z Bondów radzi sobie rewelacyjnie. 3 weekend a ten zarabia ponad 35mln$.

Michu coś mówił o bańce? Kto wie, kto wie :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"(...) zresztą zamiast kraść jako dyrektor, fabrykant, sekretarz czy inny prezes, lepiej już kraść, par excellence, jako złodziej. Tak jest chyba uczciwiej."

Jak zarobić na filmie... (Piraci z Karaibów cz. 4) 2012/11/27 21:00 #400332

wdehe napisał: Trochę nie na temat bo o grze,

Call of Duty: Black Ops II zarobiło pół miliarda dolarów w pierwszy dzień

:shock:

Ja nie kupiłem i nie zamierzam, przejadła mi się ta seria, ale to liczba robi wrażenie, niesamowite wrażenie.


A ja nawet nie mam jeszcze Call of Duty 4: Modern Warfare :(

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Jak zarobić na filmie... (Piraci z Karaibów cz. 4) 2012/12/10 17:35 #401446

Najmniej "bondowy" z Bondów, dokonał rzeczy nieczęsto spotykanej. Po trzech tygodniach przesiadywania na 2 miejscu box office, wspiął się znowu na miejsce pierwsze.

Okrągła sumka coraz bliżej i tylko kwestia czasu kiedy zostanie przełamana.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"(...) zresztą zamiast kraść jako dyrektor, fabrykant, sekretarz czy inny prezes, lepiej już kraść, par excellence, jako złodziej. Tak jest chyba uczciwiej."

Jak zarobić na filmie... (Piraci z Karaibów cz. 4) 2012/12/16 19:51 #401930

Hobbit w Stanach i Kanadzie po tym weekendzie: 84,7 mln $

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

ROTEL → B&W

Jak zarobić na filmie... (Piraci z Karaibów cz. 4) 2012/12/16 20:20 #401939

Bardzo dobrze jak na Tolkiena :) Ale np wypadł słabiej niż Skyfall. Za to, trzeba powiedzieć, ma najlepszy weekend otwarcia w grudniu, w historii kina :)

Dziwne, że Warner nie zrobił premiery we środę (19 grudnia), tak jak poszczególnych części trylogii.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"(...) zresztą zamiast kraść jako dyrektor, fabrykant, sekretarz czy inny prezes, lepiej już kraść, par excellence, jako złodziej. Tak jest chyba uczciwiej."

Jak zarobić na filmie... (Piraci z Karaibów cz. 4) 2012/12/28 00:44 #403004

Hobbit przekroczył pół miliarda $.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

ROTEL → B&W
Moderatorzy: Maciej StryjeckimlgbarthredakcjaModerator