HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Toy Story 3 2010/08/23 21:21 #350784

Nie widziałem... ale czy ktoś może mi wyjaśnić fenomen najbardziej kasowej animacji w historii?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Toy Story 3 2010/08/23 21:55 #350788

Parę tygodni temu byłem na 3D, dobre to było.

Oparte na klasycznych wzorcach filmów sensacyjnych + kilka akcji wyciskających łzy - było mi autentycznie przykro jak zabawki miały zginąć.
+ spora dawka rzeczy czytelnych tylko dla starszych widzów.
Dzieci do kin prowadzają dorośli, oni kupują bilety,
jak kumpel w robocie/klubie/na rybach powie ze dobre to każdy dziecko do kina weźmie i tak to się kręci.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Toy Story 3 2010/08/24 18:38 #350855

To jest taka która ma coś w sobie...





kredyt hipoteczny boś

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez faranek22.

Toy Story 3 2010/08/29 10:04 #351228

Pierwsza animacja, która zarobiła ponad miliard dolarów (a ogólnie to siódmy film w historii). Nic tylko kręcić bajki :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Toy Story 3 2010/08/30 01:07 #351310

Też nie widziałem, ale naprawdę doceniam te bajki. Przede wszystkim za ich bezpretensjonalność. Niczego nie udają, nie ma w nich tej wszechobecnej filmowej ściemy, scjentologicznych bzdetów, wirtualnej głębi, wydumanej psychologii, patosu, banału, efekciarstwa, natłoku nic nie znaczących szczegółów, i historii coraz bardziej idiotycznych, od których tylko łeb boli. Prosta, ale niezawodna rozrywka. Prawdziwe "aktorstwo" mogłoby tu tylko zaszkodzić, a komputerowe ludki można ulepić całkowicie dowolnie i tylko wyobraźnia ogranicza twórców. Efekt najlepszych superprodukcji tego typu, liczba fajnych pomysłów i ilość włożonej pracy są naprawdę imponujące. Komputer wszystkiego nie zrobi - to co najważniejsze robią ludzie. Tyle że najlepsi w branży.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Toy Story 3 2010/09/23 12:59 #353559

Mnie bawi tamtejszy humor,oraz mimo wszystko fabuła. Uważam że najlepsza była pierwsza częśc,chociaż efekt 3D robi swoje.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Euro_Shoping - komputery, rtv,agd - Allegro
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckimlgbarthredakcjaModerator