HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

Chłopiec w pasiastej piżamie 2014/04/29 00:23 #416024

  • 3pwramp
  • 3pwramp Avatar
  • Gość
  • Gość
Jeszcze coś nagryzmolę.
Nie dziwcie się mi co piszę, bo jak sprawdzicie dokładnie to każdego waszego chłopskiego dupska by od samego początku nie było i nie wymagajcie ode mnie poprawnej polszczyzny skoro sami wiecie że największy normalny chłop zabijaka wszystko robi i zabija i na pewno bez wielkiego wykształcenia, a czasem do społu jako całkowita analfabetka -mam na myśli chłopa babę bo przecież chłop za zwyczaj ma żonę.

Zatem przedstawiam kolejny wojenny film ale wymieszany z baśniami-bajkami.
Aby powstał cała jego akcja najpierw działa się w komputerze i ja grałem tą dziewczynkę i nie tylko dziewczynkę bo i tego bez oczu w głowie, ale w dłoniach, może nawet dużą ropuchę, ale tego nie jestem pewny.
Dowódcę policji grał mojej siostry ciotecznej mąż i to właśnie jemu powiedziałem jak na prawdę się nazywa i że to się dzieje tylko w komputerze i mówiąc że się zna zastrzelił mnie.

Potem kręcą dokładnie taki sam film dokładnie dobierając aktorów -prawie wszystkie fantastyczne filmy i bajki i z prawdziwych faktów najpierw dzieją sie w komputerze a potem kręcą film -ciekawe bo prawdziwe wojny też dzieją się w w komputerze, ale nie na tak wielką skalę, z mniejszą ilością osób i tak samo dzieje się na Ziemi.
Tylko niech mi ktoś nie pieprzy że to chory pisze skoro sam tego nie wie lub udaje żyda na opak skoro ktoś o tym w ogóle pisze.

Oto film co zbytnio nie nudzi:
www.cda.pl/video/10137518/Labirynt-fauna...ne-2006-Napisy-PL-HD

Może Was interesuje jeszcze jeden film jakoś ze mną związany?
www.cda.pl/video/107300aa/Iron-Sky-Caly-2012-Film-PL Niemcy na ciemnej stronie księżyca, a ja na samym początku filmu od razu zabity(bo tego chciałem), ten drugi to jest Wojciechowski, przyszła pani władzy niemieckiej to prawdziwa rodzina Wojciechowskiego (którą to dziewczynę nie chciał zabić bo ją polubił ale musiał ją zabić wilkołakiem tak jak całą swoją rodzinę w rodzinnym 15sto wiecznym zamku w Belgradzie, około 1989roku i jest o tym inny cały film) i zagrała z nim w filmie.
Akcja dzieje się naprawdę tak jak w filmie tylko w komputerze i dodatkowym faktem jest to że Wojciechowski z swoją panną chcą otworzyć drzwi-właz na otwartą przestrzeń i wcześniej się czegoś łapią a ja sam obwiązuję się pasem przeciwpożarowym i ich ratuję aby ich nie wyrwało w kosmos -możliwe robią to bo wiedzą że będę musiał ich uratować, ale odebrałem to jako podstęp i sam otworzyłem właz i Wojciechowski z swoją panią wylecieli w przestrzeń, ale cofnęli to i zaraz potem od razu wymienili wrota, które ja wcześniej kopnąłem aby się rozleciały i zrobiły zamknięte, bo inaczej nie można było je zamknąć.
Jeszcze jedna ciekawa historia kiedy Wojciechowski się mnie pyta co robić skoro statek spadł na Księżyc? odpowiedziałem niech jedzie do dzieci, bo nie musiały zginąć i na filmie w komediowy sposób pokazali Wojciechowskiego jak na skuterze jedzie do dzieci.

Zatem na filmie macie autentycznego durnia Wojciechowskiego, lub tylko jego prawdziwą historię i jest to osoba rodziny Kaczyńskiego i on sam był Herodem, Drakulą, Lordem Bezbożnym, nawet jakiś czas carem Mikołajem, słynnym złodziejem w Francji i Anglii i piratem ośmiornicą na Karaibach, królem Danii z zamkiem w Darłowie, rodziną Fryderyka Szopena i tak dalej, oraz grał w wielu filmach Zemsta Baltazara(niby tylko animowany bo w kosmosie takie postacie są bez różnicy jak żywe ale charakter Baltazara to jemu pasował), grał Szrejka i w wielu innych filmach.

Jeszcze coś nagryzmolę:
Jest to moja główna rola na którą patrzył cały świat i było to lądowanie Amerykanów na Księżycu i wtedy to pierwszą próbą było wyjście nie astronautów ale to byłem ja i nie matka i to jest pewne i wtedy to skafandry zaczęły promieniować palić się zimnym promieniowaniem kosmicznym i ja jako pierwszy zniknąłem, natomiast nie matkę kierowałem w stronę kamery aby jej twarz była rozpoznawalna i tak się stało, tylko że skafander nie wytrzymywał promieniowania i szybka kasku zaczęła pękać i nie matka zakryła sobie dwoma dłońmi oczy i przerwali transmisję, ale pokazali powracających na statek astronautów komentując że pierwsza próba wyjścia na glob się nie powiodła -zatem mamy głupich skoro jak jako nie głupi piszę o tym że to jest prawda i aby się o tym przekonać to trzeba to najpierw sprawdzić, a nie pisać że to moje chore zmyślenie -widocznie Amerykanie chcieli zrobić abyśmy już wtedy zginęli na Księżycu aby w końcu nic było. Ponowne wyjście astronautów mogło być jak podali Amerykanie, bo nic wiem z tego czasu.

Podobnie patrzył na mnie cały świat kiedy to ja z Wojciechowskim zakładałem sowiecką flagę zwycięstwa na gmachu berlińskim końca drugiej wojny światowej i ten mniejszy jak dziecko to ja byłem.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez 3pwramp.

Chłopiec w pasiastej piżamie 2014/05/17 20:04 #416406

  • 3pwramp
  • 3pwramp Avatar
  • Gość
  • Gość
Od katastrofy smoleńskiej Kaczyński z Wojciechowskim gra nowy prawdziwy film: zaraz jego brat i może jego cała rodzina się starzeje, bo po smoleńskim wypadku nic mają z zabijania genetyki jak moja i w kosmosie nic im trzeba i wymyślają na mnie lewy rządowy wyrok i nadal mnie zabijają jak wcześniej tylko że jeszcze łatwiej i z swoimi żydami.
Sam fakt wyroku na rząd Kaczyńskiego był związany z tym że Kaczyński nie chciał zrozumieć że druga wojna światowa była przede wszystkich wyrokiem i na Polskę i jej władzę., dlatego Hitler mógł zniszczyć Warszawę i nie bronili tego Sowieci i można było zabić polskich oficerów żydów zabójców ludzi i takich wiele NASA rodzin skierowali na Syberię, poza tym dostał i wyrok za zabijanie genetyki jak moja i ludzi i to z udziałem policji robiąc sobie na ludziach egzekucje.
Wojciechowski to są rodzinne durnie zabójcy ludzi rodzin wszystko zabójców i wszystko-żerców, nawet mający związek z rodziną Kus-Kusy -Wojciechowski powiedział przez okno Kusowej ciociu.
Nawet ja jakoś jestem kuzynem tych rodzin Wojciechowskiego i byłego dyrektora elektrowni (zrobił to jakoś wieczny Wojciechowski z zabijania mojej dziecięcej genetyki).

Obecnie Wojciechowski kimś wygrał na loterii pieniądze -możliwe nawet 0.5miliarda dolarów aby opłacać sądy aby psychiatrią zabić mi w sądach i na badaniach głowę i to robi, ale są drudzy co mi od razu głowę naprawiają i w takim przypadku psychiatrzy są tylko zbrodniarzami ciemnej mocy kosmosu na ludziach zrobionych psychiatrią jako pogłowie psychiatryczne i tylko na takiej zasadzie działa psychiatra jako tylko zabójcy ludzi i więcej ja zabójcy i nic mają wspólnego z przysięgą lekarską i nic wspólnego z nazwą lekarz.

Głupia policja podpłacona Wojciechowskim w mojej sprawie przychodzi do mnie do domu aby zabrać mnie do psychiatry i zabić na pełną schizofrenię co wcześniej i bezskutecznie próbowali to robić w sądzie i na sądowym badaniu.
Poza tym przymus stosują do mnie jako na ciągle normalnej osoby, natomiast przymus doprowadzenia do psychiatry i zakładu zamkniętego dotyczy tylko osób na ciągle nienormalnych i takich że ich zachowanie jest nie przewidywalne nielogicznie i przez to zagrażające drugim osobą i w taki sam sposób samej sobie.
Zatem nic z tych rzeczy mogą mi robić i nic takiego udowodnić i tym bardziej że ludzie sami wiedzą że byłem i jestem normalny.

Zatem Kaczyński nie tyle się na mnie mści za Smoleńsk co chce mnie bezkarnie z Wojciechowskim zabijać i jak chce i z swoimi żydami, poprzez lewy rządowy wyrok na mojej nie NASA na zawsze osobie i w taki sposób aby ich nie ukarać, ale w normalnym sądzie Kaczyński z swoimi żydami musiałby zapłacić mi nie małe odszkodowanie, za zrobione mi bezprawie na mojej osobie.
Takie zabijanie mnie Kaczyńskim i jego Wojciechowskim nazywa się nie inaczej jak zbrodnia polityczna.


Nawet głupia policja, rząd, armia jest opłacana z zabijania genetyki jaj moja, NASA bezpieką osoby Kowal-Mucha i Bielecki.
Zatem każdy polski rząd Watykan i tak dalej w mojej sprawie są tylko zabójcami genetyki jak moja, bo nic w kosmosie jest za darmo i tylko ciemna moc z kradzenia i zabijania obcych genetyk i to dziecięcych.
Właśnie Kowal_Mucha na hasła uszkodziła mi kręgosłup w krzyżach i zrobiła mnie kaleką, bo muszę kontrolować dzienny wysiłek chodzenia aby mi się nie pogorszyło i często muszę dużo leżeć. Dlatego prawnie powinna mi płacić dożywotnią emeryturę i może być w więzieniu, lub nawet jej rodzina powinna mi płacić bo jest osobą wszystko zabójcą i wszystko-żercą ciemnej mocy kosmosu.
Chcecie trochę więcej filmu o rodzinie Kowal?
W latach siedemdziesiątych wypowiada mi na drodze jadąc z moim bratem na rowerach 80km/h aby mnie zabiło lub abym miał otwarte złamanie kości -musiałem uważać bo wcześniej to słyszałem jak mi wypowiada hasło i tylko było pęknięcie kości obojczyka.
Ale potem jej wujek wypowiada hasło aby mnie zabiło i spaliło w wypadku samochodowym i aby po mnie widać było tylko moje jaja i robi mnie z motorowerem na skrzyżowaniu drogi koło szpitala i LO (w tym czasie byłem w domu na wagarach) i ciężarówka nie hamując najeżdża na mnie i ginę i dopiero w 2007roku sam ginie spalony na stacji benzynowej i od tej pory są liczne powtórki w czasie i ludzie mają 100 lat więcej jak mają.
Ale ciekawe bo w 1984roku będąc na autostradzie z czego jest polska piosenka 'Orła Cień' Kowal wypowiada mi w USA hasło abym miał uszkodzone dwie komory serca bo niedługo będę mistrzem świata.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez 3pwramp.

Chłopiec w pasiastej piżamie 2014/05/17 22:22 #416415

  • 3pwramp
  • 3pwramp Avatar
  • Gość
  • Gość
Prawdziwe filmy z mojego życia.
A gdyby powstał końcowy film polityki Kaczyńskiego i Wojciechowskiego zwany końcem świata?
Gdyby normalnie był koniec w jedną stronę bez wymodlonego życia wiecznego to wreszcie wszystko miałoby spokój.

Pamiętajcie ludzie że psychiatria jest od robienia ciemnych mocy z zrobionego psychiatrami pogłowia ludzkiego i to pogłowia każdego wieku życia, z zamkniętych w zakładach ludzi i normalnych i nie normalnych.
W powtórkach w czasie ktoś z rządu pomógł mi pojechać na deportację do Ukrainy i była to pełna deportacja z Polski i deportacja do Ukrainy tylko na natychmiastowe unicestwienie na granicy ukraińskiej i tak raz kiedyś mi się stało i zniknąłem po to aby polska władza nie pozwalała sobie mnie zabijać jak chce.

Wspomniałem że psychiatria posługuje się hasłami na zabicie głowy i nigdy ją naprawiają, ale są ludzie jak coś jest nieprzepisowo zrobione to czasem na hasła naprawiają głowę, oraz psychiatria dla robienia pogłowia ma zastrzyki zabijające nerwy głowy i te wszystkie potrzebne do życia i też takie że potem ludzie śpią i się nie obudzą bo ich głowa do życia jest zabita.

W 1995roku będąc na deportacji z USA byłem na obserwacji i tak mnie za tydzień czasu zabili że psychiatra powiedział mi że nie myśleliśmy że aż tak zabiliśmy ci głowę i jeszcze jeden dzień dłużej w szpitalu i byłoby po tobie, ale jeszcze masz zdrowe ciało i jak umiesz sobie pomóc to może jeszcze będzie dobrze -ale wychodząc powiedziałem że jeden zastrzyk dostałem abym był nawet zdrowy a drugi przed wyjściem abym był niezdrowy -czyli zabijający potrzebne nerwy do życia ale i to pokonałem sposobem jedzenia i dużą siłą woli aby mi głowa się nie zabiła i nawet w tym czasie kiedy polski papież był w USA będąc w domu miałem robione tortury nerwowe przez siedem dni dzień i noc nie spałem i nie mogłem siedzieć ani leżeć ani chodzić i wszystkiego po trochu na przemian robiłem.
Wynika stąd wniosek że pierwszy zastrzyk przed wyjściem ze szpitala dali mi po to aby wiedzieć jak mogę wyzdrowieć i jak mnie zabić drugim zastrzykiem i to zrobili. Nawet przed zrobieniem drugiego zastrzyku powiedziałem pielęgniarce że chce mi dać zastrzyk aby mnie zabić bo pierwszym zobaczyli jak mogę być zdrowy i nie zgodziłem się na drugi zastrzyk, ale pielęgniarka postawiła warunek że nie wyjdę ze szpitala bez tego zastrzyku i że dla mnie to jest nic złego i dopiero w takiej sytuacji na jej odpowiedzialność zgodziłem się na drugi zastrzyk, czyli jedna pielęgniarka nosi uzdrowienie a druga nosi śmierć, ale jednak z wyroku od razu przy mnie pielęgniarka musiała zrobić sobie zastrzyk samemu sobie i zapłakała sobie.
Zatem są to bezwzględni mordercy ludzi i to jest fakt -i tylko mordercy.

Dokończę mój film co się może dziać z ludźmi nie NASA.
Po miesiącu czasu wyjechałem do Polski i na lotnisku w Nowym Jorku pod bronią porwali mnie do NASA sądu i jechałem podziemną kapsułą i nawet w centrum miasta samochód wzbił się do góry i potem w chmurach zamienił na inny pojazd, ale ten co był ze mną obawiał się czegoś bo pierwszy raz z takim czymś się spotkał i podczas lotu na ciągle trzymał moją dłoń, potem spalili mnie cezem i spłukali do kanalizacji i drugi raz chcieli mnie spalić, bo się zgodziłem aby mnie nie było, ale nie mogli bo powiedziałem im że tego ludziom się nie robi.
W sądzie sędzia poruszyła temat że w 1993roku na wakacjach zabiłem w federalnym sądzie szeryfa, o czym pisali w gazetach.
Ale on sam się mną zabił własnym programem i musiałem w taki sposób do niego strzelić, bo mi powiedział że robi to aby mnie i takich ludzi jak on w tym nie było i wie co to jest. Nawet mnie drugą osobę bezpodstawnie więzili w więzieniu, mimo że ludziom się tego nie robi i w końcu sędzia powiedziała że w USA jestem czysty i mogę wracać do Polski.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez 3pwramp.

Chłopiec w pasiastej piżamie 2014/05/18 17:33 #416430

Koniec filmu to była masakra.Warte obejrzenia.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Chłopiec w pasiastej piżamie 2014/05/19 18:16 #416444

  • 3pwramp
  • 3pwramp Avatar
  • Gość
  • Gość
limak240 sam koniec filmu to jest fakt -masakra, ale szerzej i ogólnie myśląc prawdziwa masakra jest wtedy gdy już NIC jest i potem na jeden czas żydzi wszystko zabijają jak chcą i jedzą w czasie od końca Wszechświata do początku nowego.

Inny film prawdziwej historii to jest Hannibal i sam znałem historię tego filmu.
Wiem że rodzina sprzedawała swój dom i uprzedziłem ich że ukradną im złoto za dom i zabiją i jak na czas nie wrócą to tak się stało i potem ich w domu jakoś wszystkich zabiją.
Kiedy na placu ich domu zatrzymał się sowiecki czołg to sprzeciwiłem się aby dzieci wyszły z domu i powiedziałem że to może być ten moment ich zabicia i nadleciał niemiecki samolot i krzyknąłem matce German aby od razu biegła do domu do dzieci, bo zginie i zacząłem ją zasłaniać i wymachiwać rękami aby do mnie Niemcy strzelali, ale byłem za młody i Niemiec wybrał zabić matkę dzieci, nawet to widział umierający Anny German wujek Breżniew i powiedział mi że wie dlaczego jestem dobry dla dzieci, potem była strzelanina i dzieci wiedziały że to ja jestem i pokazały się w oknie domu i to też widzieli Niemcy. Po zabiciu Sowietów dom i dzieci były bezbronne i od razu kazałem dzieciom położyć się na podłogę a potem musiałem dostać się do karabinu i zestrzelić ten niemiecki samolot, a rannego Sowieta strzelającego wcześniej do samolotu dotknąłem aby nic mu było i on zawiadomił swoich i zabrali czołg.
Powiedziałem dzieciom aby pochowały jedzenie poza domem, bo przyjdą do ich sprzedanego domu ci co ich zabili i okradli.
Byli to ludzie takiego jak Bielecki, co się zajmowali kupowaniem domów i zaraz zabijaniem byłych właścicieli i potem te domy na czysto sprzedawali i bawili się przy tym w sprawiedliwość bo niby te rodziny dużo zabijały ludzi w kosmosie.
Rzeczywiście Bielecki zabił siostrę Hannibala Annę German i ją zjedli, ale dał ją do swojego komputera i to samo chciał zrobić z Hannibalem aby był z nim w komputerze. Wyprzedziłem ten moment mówiąc Hannibalowi aby sobie wypowiedział hasło aby Bielecki nie mógł go zmienić i aby jemu powiedział że go potem zabije i jak to jemu powiedział to Bielecki odpowiedział że takiego chłopaka nie potrzebuje i śmiertelnie uderzył go w klatę piersiową i wtedy opieprzyłem Bieleckiego że zabił całą rodzinę i wszystkie dzieci.
Hannibal zanim miał umrzeć opuścił dom i wtedy dałem jemu swoje serce aby się uzdrowił i powiedziałem jemu aby pomścił dzieci i ich zabił, bo Bielecki nie tylko ich zabił ale i inne dzieci i tak samo powiedzieli na filmie we Francji, że takiego zabijaki dzieci nie potrzebują we Francji i aby Hannibal im w tym pomógł, nawet to tez zrobił i Bieleckiego zabił, ale Bielecki coś kombinował i mi zrobionemu mówił że nawet sam nie musi żyć i co jeszcze do tego kombinował to tego nie wiem, nawet powiedział że wdepnął w taką rodzinę że narobił sobie kłopotu. Zanim Hannibal zabił takiego jak Bielecki powiedział jemu jedno słowo Marek, aby w tym czasie Bielecki nic miał.
Anna German zrobiła się ze swoją matką a potem zrobiła swojego wujka Breżniewa i powiedziała mi, że nie che zrobić pierwszego swojego ojca ale wujka, bo on może mi pomóc i im też.
Możliwe że rozmawiałem z Breżniewem aby nie krzywdził za nic ludzi i to będzie dobrze o nim świadczyć i ludzie lepiej go zapamiętają.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez 3pwramp.

Chłopiec w pasiastej piżamie 2014/06/12 11:40 #416863

  • 3pwramp
  • 3pwramp Avatar
  • Gość
  • Gość
Chłopiec w pasiastej piżamie to jest tylko jeden z filmów z udziałem mojej genetyki -jako rzeczywiste zdarzenie i nie ważne czy w tylko byłe w komputerze, ale tych filmów i bajek prawdziwych jest o wiele więcej, nie znaczy to że tylko mną były kręcone filmy i różne postacie, a nawet może bywają takie filmy że wszyscy różni ludzie są zrobieni tylko z mojej genetyki. Nawet historycznie prawdziwe filmy zdarzają się w związku z moją osobą jak '300 onlein', gdzie byłem podrzuconym niemowlęciem do normalnie urodzonych dwojga dzieci i jako król Leonidas żyłem -na początku z nie całą połową spartańskiej genetyki. Oczywiście znałem władcę Persji Kserksesa -boga Persji, bo nawet mieszkał poniżej gdzie ja obecnie mieszkam -taka historyczna postać i były Tutenchamon i też w wielu prawdziwych komputera filmach grał swoje role, a jego perskie dywany zaczęły latać jak wiedźmy na miotle. Film Wiedźmin to też była osoba z mojej genetyki. Niektóre amerykańskie filmy też są z udziałem prawdziwych wcześniejszych zdarzeń mojej genetyki.

Nawet filmy jak animowane to takie lalki-postacie też żyją w filmach na żywo w komputerach i dla przykładu: Zemsta Baltazara, grała tam księżniczkę psychiatra ze Stalowej Woli i Baltazara grał Wojciechowski, a mnie psychiatra, będąc jak księżniczka lalka werbowała na grę w roli chłopca, co miał uratować podziemne królestwo -ale nie wiele z tego pamiętam, bo kilka razy mówiłem że nie chce grać w tej bajce i aby poszukała kogo innego, ale jej pasowało abym to jednak zagrał tą rolę.
Oj biedne te dzieci i bajki muszą być dla nich jakoś prawdziwe i dzieci jako dobre programy komputerowe nie można oszukać, nawet w bajkach.

Ciekawe, bo w powtórkach w czasie w zimie utopiłem się w Sanie i potem powstał film animowany: Strażnicy Marzeń i tam bylem w roli Dziaka Mroza i jako szczupły i utonąwszy o północy w zimie w rzece San, dodatkowo zrobiło się ciemno i jak na filmie pod lodem wychodziłem od nowa do światła, ale jaki młody i szczupły?, po prostu jak lalka i komu to nie pasuje? hi hi hi.

Miał mnie kiedyś japoński chłopiec, który tak samo mnie nazwał jak sam się nazywa KwaziModo lub cos podobnie i myślę ze taki sam gra w obecnych filmach animowanych dla dzieci i tak samo się nazywa. On i ja podobnie nie chcieliśmy być robieni i dlatego tak samo nazwał i mnie jak siebie samego. Ale żyd mnie robił i ja nie chciałem i mówiłem, że nie można mnie robić i mnie oszukał, że zrobni inaczej i żydy mnie nie zabiją.
Właśnie zrobił mnie w ten sposób do filmu jaki powstał Dzwonnik z Noterdam. Na tym filmie Esmeralda była zakonnicą i sami mi to powiedziała i tak do tego się zachowywała, mówiąc mi ze mnie zna i byłem dobrym chłopcem i nie jestem zły.

Nie ma sensu opisywać, co pamiętam, wszystkich bajek i legend z wielu państw, które też były udziałem mojego filmu w komputerze.
Ale dzieci jak chcą to mogą grac w swoich komputerowych bajkach-filach i kiedyś dzieci ze Stalowej Woli chciały widzieć mnie jako czarnego Alibabę, O czterdziestu Rozbójnikach i się zrobiły i mnie widziały i zemną rozmawiały, ale z ukrycia czaił się Wojciechowski Robert i z nim też rozmawiały.

Chcę wam coś ciekawego opisać.
Pamiętam kiedy odpalili ludzi w latach siedemdziesiątych, to niektórzy kosmici pozostali w swoich domach i ja na piechotę wracałem z Leżajska do Stalowej Woli i jeszcze raz poszedłem do Leżajska i z powrotem i potem szedłem wzdłuż rzeki San i dołączył do mnie jakoś młodziutki chłopiec, który się taki młody zrobił i był to Wojakowski z mojego bloku, ale go nie poznałem bo był o wiele młodszy.
Śpiewają o nim w RokenRolu że jego sekretem jest jak ja w poprzek przepłynąłem rzekę u ujścia Wisły w okolicach przed Sandomierzem, oraz śpiewają jego takim głosem że Ena umarła za prawdę i wiem dlaczego o tym śpiewają.
Otóż był problem, bo on nie chciał zemną zginąć i radził mi abym od razu odszedł od tego miejsca co przepłynąłem, bo zostaną po mnie tylko kości. Dopiero teraz wiem dlaczego nie przepłynął rzeki tak jak ja i dlaczego tak mi mówił i mogę go wyzwolić z jego sekretu, bo sam go odgadłem: to Godzilla wpisała jak dostanę się do rzeki Wisła to się zrobi i mnie zabije, za smoka Wawelskiego, bo to ja ją zatrułem i potem powiększona piła całą wodę z rzeki Wisła. No to zwolniłem Wojakowskiego od sekretu jego i Godzilli i nic jemu zrobi, że to wiedzą wszyscy.
Nawet w latach siedemdziesiątych zrobiła się z przyczyny wpisu, za czasów Cyklopa, który ze mną przepływał morze, że mnie zabije i też Kus, bo jest dla niej niedobra, a mi w ogóle nie zależało że mnie zabije i zrobiła się w Stalowej Woli i nawet niektóre bloki mieszkalne uszkadzała idąc w kierunku mieszkania wieźmy Kus(ale wtedy miałem stracha jak nigdy, bo jako dziecko nic wiedziałem o Godzilli)i i wiem że ja na niej byłem i pokazałem mieszkanie Kus i jedną łapą zrobiła dziurę przez całe mieszkanie Kus, aż na drugą stronę bloku. Spytała sie mnie co to jest, pokazując na kino BALADA i powiedziałem jej, że potem będą ją oglądać w kinie i się nie zgodziła i wiem że w Stalowej Woli w BALADA puszczali film Godzilla i musiała się zrobić Kus i przerwać wyświetlanie filmu, bo by się Godzilla zrobiła i od tego czasu zmienili fotele w tym kinie z dobrych drewnianych na fotele ze szmatą, zbierającą z tyłków ludzi smród, podobnie jak to jest w niektórych autobusach.

Godzilla miała zasługi dla Anglii ale tez nie za darmo, bo gad pomaga ludziom za coś, a dla zwierząt to w ogóle jak można pomaga.
Otóż Godzilla uratowała królową Anglii, aby nie zjadły jej rekiny, tym bardziej że w szalupie ratunkowej mnie miała, a jak mnie miała to to i NASA rekiny też się w około mnie robiły i Godzilla czasem pokazywała odgryzione łby rekinów.
Drugą ale bardzo wielką zasługą Godzili było zniszczenie wszystkich samolotów Adolfa Hitlera, lecących na Anglię i to jestem tego świadkiem i wiem co po zakończeniu sprawy Godzilla mi powiedziała, zatem ma prawo czasem robić się w jeziorze w Anglii i niech jej nikt drażni, bo to jest dosyć wielki gad.

Inną zasługą, ale szkoda ze nie spełnioną, był nasz wspólny wpis Amerykanom, aby nie zrzucali bomby atomowej na Japonię, bo nie wolno jest tego robić w taki sposób ludziom i zwierzętom.
Ale była audycja w polski radio, tytuł nie pamiętam, ale jakoś: godzina przed wielkim wybuchem bomby, lub przed wielką katastrofą.
Otóż Wojciechowski Robert rodziny Kaczyńskiego mnie oszukał i to jest słychać w tym słuchowisku: powiedział że Amerykanie mają nowoczesne bomby i chcą aby wcześniej przyśpieszyć wojnę z Japonią i wtedy mniej ludzi zginie po obu stronach i czy ja się temu sprzeciwiam, nie mogłem się temu sprzeciwić, jakby to było prawdą i w ten sposób, jako oszust i zabójca, chciał usunąć wcześniejszy nasz wpis z Godzillą, o nie zrzucaniu bomb atomowych na Japonię.
Potem kiedy Amerykanie zrzucili bomby atomowe, to zaraz dureń zadzwonił i powiedział że to już się stało i były to bomby atomowe.
Nawet za czasów wojny mongolskiej około 1300roku jego prezydent Busz zrzucał bomby atomowe i o jednych mi sam powiedział że jest nie głupi i na granicy mongolsko-chińskiej zrzuci jeszcze kilka bomb atomowych. Polska też wtedy była zbombardowania i mało tego Busz z Wojciechowskim udał się do Japonii, gdzie od tych nieśmiertelnych, i dodatkowo za złoto Azji, Japończycy woleli się odpalić, aby nie było ani jednej osoby.
Zatem zrzucenie bomb atomowych na Japonię było winą Roberta Wojciechowskiego rodziny Kaczyńskiego. Natomiast Godzilla walczyła do końca o nie zrzucenie bomb atomowych na Japonię, mimo że z Japończykami miała na pieńku, i zatopiła Amerykanom ich największy statek wojenny, czasu wojny z Japonią, bo nie chcieli znać tego wpisu i zaczęli kręcić, skoro prezydentem był Truman, czyli ktoś taki jak: prawda-tru, sobą-m, załączony -an, ale na końcu, czyli nie, czyli można powiedzieć ktoś bez głowy lub podatny wszystko zrobić. I czyjej rodziny był Truman, bo pod jakim był wpływem Wojciechowskiego to wiadomo!.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez 3pwramp.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: Maciej StryjeckimlgbarthredakcjaModerator