HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Uwaga - beznadziejny film. 2012/12/18 16:47 #402094

Cowboys & Aliens zdecydowanie to jest dno ...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Uwaga - beznadziejny film. 2013/01/21 19:15 #404987

Z nowości w kinach stanowczo odradzam Gambit

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Uwaga - beznadziejny film. 2013/01/21 20:07 #404995

Skolopendra :) niesamowity gniot - wytrzymałem 15 minut

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Uwaga - beznadziejny film. 2014/06/02 11:08 #416692

Czarnoksiężnik z Oz: Powrót Dorotki - 50 parę zł psu w dupe

Omijać szerokim łukiem.

Nie dość że wyjątkowo miałka historyjka to jeszcze kompletnie nie śmieszna i wyjątkowo naiwna
Ponadto podana w Cinema City Zakopianka (Kraków) z taki natężeniem decybeli że rozbolały mnie uszy.

Poszliśmy w ciemno, mój błąd, Wy go już nie popełniajcie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Uwaga - beznadziejny film. 2014/11/11 11:23 #419762

www.filmweb.pl/film/Wielki+Gatsby-2013-506934#

Ratuje go OST, poza muzyką - tragedia!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Uwaga - beznadziejny film. 2014/11/11 12:09 #419764

  • Iro
  • Iro Avatar
  • Wylogowany
  • Hi-end
  • Hi-end
  • ...z konieczności streamuję radio internetowe
  • Posty: 4817

emboy napisał: www.filmweb.pl/film/Wielki+Gatsby-2013-506934#
Ratuje go OST, poza muzyką - tragedia!



Leciał na HBO i nagrałem se (uwaga!) na VHSa :woohoo: a co nie wolno? :)
Tymczasem nie chciało mi się zaopatrzyć w dysk (tylko polsatowski współpracuje) zewnętrzny ale można wydoić z dekoderro sygnał analogowy przecież.

Nagrany więc, jednak jeszcze nie obejrzany, zobaczymy więc ale bez bolesnego wychodzenia do kina ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"... większość ludzi nie poznałaby dobrej muzyki, nawet gdyby podeszła ona do nich i ugryzła ich w dupę..."
Frank Zappa

Uwaga - beznadziejny film. 2015/02/15 12:20 #423206

W końcu przeczytałem ten wątek w całości i okazało się, że większości z tych filmów nie widziałem. Wyjątkiem była lista Krzysia Po Sześciu Piwach, na której pojawiło się kilka nieobcych mi tytułów. Z których część obejrzałem z ukontentowaniem. Tutaj

donmichu napisał: Jeśli jeszcze nie widzieliście filmu w reżyserii Juliusza Machulskiego Superprodukcja, odradzam.


również zgłaszam votum separatum. "Superprodukcja" to dobra średnia filmów Machulskiego, który niestety po "Vinci" już chyba nie nakręcił nic godnego uwagi. Stworzona z dość niskich pobudek (skoroś, krytyku, taki mądry, to sam zrób coś lepszego), mimo to śmieszy.

Przeczytałem też o procesie producenta "Kac Wawa" przeciwko Tomaszowi Raczkowi i to jest coś co może śmieszyć z braku dobrych komedii. Samojłowicz powinien jeszcze wytoczyć proces telewizji, która nadała ten film, bo po obejrzeniu kilku fragmentów będę odradzać każdemu oglądanie tego gniota. Niestety chyba sprawa rozeszła się po kościach.

A tak już na poważnie to zastanawiam się czy napisanie "Ten film jest jak choroba, jak nowotwór złośliwy: zabija wiarę w kino i szacunek do aktorów… Szczerze i nieodwołalnie odradzam pójście na KAC WAWA do kina. Ten film powinien ponieść klęskę frekwencyjną - może to nauczyłoby czegoś producentów. WSTYD!" nie jest przekroczeniem granic obrony koniecznej. Kiedyś popularne było pojęcie "poniżej wszelkiej krytyki" więc może lepiej byłoby zamiast recenzji wstawić (...) Może jednak TR już wziął zaliczkę za tekst. Inna sprawa, że większość potencjalnych widzów "Kac Wawa" nie czyta Raczka. Ja zresztą też nie czytam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Uwaga - beznadziejny film. 2015/02/15 19:55 #423221

"The Room",melodramat z 2003 roku bije na głowy wszystkie Kace Wawa, Gulczasy i.t.p.
To już zupełnie inna liga głupoty, braku zdolności aktorskich czy reżyserskich. Najgorszy możliwy sposób na wydanie 6 milionów dolarów. Lepiej już by je było spalić w koszu na śmieci. Musicie obejrzeć! :silly:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Uwaga - beznadziejny film. 2015/03/24 23:13 #423925

mkapinski napisał: "The Room",melodramat z 2003 roku bije na głowy wszystkie Kace Wawa, Gulczasy i.t.p.
To już zupełnie inna liga głupoty, braku zdolności aktorskich czy reżyserskich. Najgorszy możliwy sposób na wydanie 6 milionów dolarów. Lepiej już by je było spalić w koszu na śmieci. Musicie obejrzeć! :silly:


Obejrzeć jakoś się nie udało ale nie sądzę, żeby udało się przebić "The Roomowi" czy jakiemukolwiek filmowi "Lody na patyku" ("Eis am Stiel"). Mimo że od czasu do czasu pojawia się w nim goła baba, to każdemu kto wytrzyma więcej niż pół godziny powinno się zaproponować angaż do Navy Seals. Walczyć można się nauczyć ale twardzielem trzeba się urodzić.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Uwaga - beznadziejny film. 2015/10/04 21:39 #427424

Omijać z daleka! A jak już przypadkiem traficie do kina - zwrotu za bilety żądać!

Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Uwaga - beznadziejny film. 2015/11/24 13:19 #428579

W multipleksach można jeszcze się ratować przemknięciem chyłkiem do innej sali. Trochę to półlegalne ale czego się robi dla ratowania życia.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Uwaga - beznadziejny film. 2017/02/26 18:05 #436842

Zabrałem ostatnio milady do kina na dwie poniższe pozycje, nie polecam żadnej z nich.
Uwaga, piszę to tuż-przed-tuż tzw. "oskarową nocą".
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez emboy.

Uwaga - beznadziejny film. 2017/02/26 18:10 #436843

Widzę, ze ktoś grzebał przy dodawaniu fotek do postów. Gratulacje! Bardzo intuicyjne, jasne i przejrzyste. Zbliżacie się do poziomu firmy z nadgryzionym jabłkiem w logo.
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez emboy.

Uwaga - beznadziejny film. 2017/02/27 08:26 #436845

Ha ... a mnie się "La La Land" nawet podobał, tzn. nie wynudziłem się mimo, że jestem fanem kina kosmiczno-egzystencjalnego.
Ja wiem, że "trochę" kicz, że "emerikan mjuziukal" "któren" to uważam za ... no nie ważne, w każdym razie "uważam". Ponadto historia ckliwa że "omatko zcurkom" ale nie mam poczucia straconego czasu i całkiem przyjemnie oczy cieszą malowane obrazky, momentami jakaś muzyka i wisienki w czekoladzie co to je można zakupić przed wejściem, drogie france ale pycha.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Uwaga - beznadziejny film. 2017/02/27 18:48 #436852

1. Teraz sprawa jasna - chodziło o wisienki w czekoladzie! Widzisz John, ja ich nie kupiłem przed wejściem, to i nie poznałem się na filmie.
2. Choć za skrobiącymi po dnie kubka w poszukiwaniu resztek popcornu (w czasie seansu) nie przepadam.
Ostatnio nawet poświeciłem latarką panience z niższego rzędu, żeby lepiej widziała odpisując w kinie na smsy.
3. Po ostatnim la la - werdykcie uważam, że "oscar" jest wart tyle, co CHF w lecie 2008

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Maciej StryjeckimlgbarthredakcjaModerator