HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Uwaga - beznadziejny film. 2011/08/04 07:02 #376254

Nawet jeśli jest to karykatura polskiej kinematografii, świata polityki i biznesu ja takiego gatunku filmu nie kupuje.

Sam reżyser, w jednym z wywiadów powiedział- w tym filmie dostało się wszystkim- aktorom, sponsorom, miłości, damom. Jak dla mnie za dużo.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Uwaga - beznadziejny film. 2012/03/10 20:27 #388999

Zasponsorujcie kogokolwiek, cokolwiek, byle nie ten film.
Gdyby nie fakt, ze byłem w towarzystwie - dałbym nogę z kina, jak nic!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Uwaga - beznadziejny film. 2012/03/12 16:36 #389152

KAC WAWA - strata czasu, strata kasy. Jak ktoś myślał że to polskie KAC VEGAS to się pomylił.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Uwaga - beznadziejny film. 2012/03/12 18:05 #389157

fozzie napisał: . Niestety, nigdy "Obcy" oglądany w telewizorze, w zaciszu domowym, nie wywarł na mnie takiego wrażenia jak wtedy, kiedy oglądałem go w kinie. Do dzisiaj pamiętam ten dzień, ten seans. To było przeżycie! Ilekroć oglądam go w telewizorku (wielkość ekranu chyba nie ma tu znaczenia :) ) to już tego efektu nie ma, a jedynie przypomina mi się ten dzień i ten seans sprzed trzydziestu lat :wink: (chyba w 1980 był wtedy w kinach, w Polsce).

1983 - nigdy nie zapomnę tego seansu. Nie był dźwięku dookólnego, siedzenia nie pozwalały na więcej niż 2 godziny siedzenia, bo nogi i 4litery drętwiały. W kinie był "kinowy" zapach... i ten klimat Obcego. W telewizji tego nie ma. I nie będzie. Pozostaje jeszcze to że Obcy był pierwszy. Inaczej ogląda się go z perspektywy czasu - po nim było dużo czerpiącej z niego chały....

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Uwaga - beznadziejny film. 2012/03/12 19:18 #389166

kooh napisał: KAC WAWA - strata czasu, strata kasy. Jak ktoś myślał że to polskie KAC VEGAS to się pomylił.


Tu może się dziać. Samojłowicz pozywa Raczka, za ostrą krytykę filmu i stratę milionów złotych z dochodów za bilety.

Od siebie dodam kolejny polski film. Mowa o Los numeros. W kinie to była by tragedia, w domu kursowałem pokój kuchnia, co świadczy, że film mnie nie pociągnął.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Uwaga - beznadziejny film. 2012/03/26 09:01 #389955

,, Kobieta w czerni", czyli horror, który uśpił największego tchórza, czyli mnie :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Uwaga - beznadziejny film. 2012/04/04 08:24 #390311

Gniew tytanów...
film - porażka !:(...nie wyzwalał żadnych emocji - nudny, ciemny, przegadany, zero 3D...jedynie w Chinach przyniósłby jakiś pożytek..w polityce 2 + 1 dziecko...w fabule - brat przeciwko bratu, brat przeciwko ojcu a ojciec przeciwko bratu..bogowie a jaka patologia !:)
Jeżeli ktoś uwielbia leżeć na kanapie i gapić się w sufit, będzie to lepsze niż pójście nawet za darmo do kina na ten film...
Najgorszy film na jakim byłem w kinie...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"....ZGINĘŁA W NIEPOKOJU WIELKICH MIAST
OSNUTA HURAGANEM DURNYCH SPRAW
MALEŃKA TAJEMNICA - BYCIA W CISZY
LUB PO PROSTU BYCIA ..."

Uwaga - beznadziejny film. 2012/09/20 21:38 #396263

Zaliczyłem Prometeusza, jak ochłonę to o nim napiszę.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Uwaga - beznadziejny film. 2012/09/24 21:14 #396425

Prometeusz z dopiskiem prequel Alien. Po obejrzeniu dzieła Ridleya Scotta odniosłem wrażenie, że to już widziałem. A ten obraz to odpowiedź na dzieło Avatar J. Camerona. Po obejrzeniu tego filmu poczułem sie trochę oszukany, liczyłem na coś innego. Bo przecież według mitów greckich Prometeusz stworzył człowieka z gliny i łez. Jego dzieło okazało się słabe i wątłe. Rozumiecie o co mi chodzi?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Uwaga - beznadziejny film. 2012/09/25 09:21 #396430

Prometeusz - też obejrzałem, IMO będzie jeszcze druga część.

Nie zgadzam się z umieszczeniem filmu tutaj, mnie to przykuło na cały czas projekcji, dawno już tak szybko czas mi nie upłynął przy oglądaniu filmu.
IMO film jest DOBRY, wprost ocieka fantastycznym klimatem, trochę tylko przeszkadza wygląd tego transportu, tych rzeczy (nie chcę robić spojlera) zbyt kanciate są. Całą reszta mi pasuję, kino rozrywkowe najwyższych lotów.



uwaga możliwe spojlery poniżej
wdehe pierwszy, władca lochu skończył oglądać "Prometeusza", dopił piwo, była ciemna noc.
- inżynierowie, kurwa, - powiedział do siebie. Poszedł do kuchni.
Sięgnął do lodówki po kolejne piwo, wyjął zza lodówki bejsbola. Wyszedł przed dom, usiadł na ganku, położył bejsbola koło sobie, otworzył piwo, pociągnął długi łyk, spojrzał w gwiazdy.
- no to czekam - wyszeptał kontemplując gwiazdy na niebie...

EDIT:
Już wiem, co mi cały czas chodziło po głowie po tym filmie, niejasne przeświadczenie, ze coś o podobnym wydźwięku już napotkałem, teraz spłynęło na mnie oświecenie - Odyseja kosmiczna 3001 (zakończenie serii odysei, książka).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Uwaga - beznadziejny film. 2012/09/26 13:51 #396474

Niezniszczalni pierwsza część, z drugiej przynajmniej można się pośmiać. Kac wawa stracone 1,5 h.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Uwaga - beznadziejny film. 2012/10/06 10:11 #396875

Cowboys & Aliens - porażka na całej linii, i to z całkiem niezłą obsadą aktorską.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Uwaga - beznadziejny film. 2012/11/04 18:30 #398509

wdehe napisał: Cowboys & Aliens - porażka na całej linii, i to z całkiem niezłą obsadą aktorską.


Pomysł na umieszczenie "zielonych ludzików" na dzikim zachodzi jest trafiony w dychę. W teorii wszystko w porządku, a w praktyce jest gorzej. Scen z obcymi jak na lekarstwo, film skupia się na kowbojach i ich gadaniu, a gdzie obcy? Zeszli na boczny tor. I to jest minus tego filmu, to dowód że świetna obsada to za mało na dobry film.

Daniel Craig w roli najtwardszego twardziela sprawdza się wyśmienicie. Twarz nieskażona uśmiechem, brak głupich dialogów. To samo z Harrisonem Fordem który wciela się w najtwardszego z twardych ranczerów. Jego rola balansuje na granicy parodii. Reszta to pożywka dla obcych.

Ja takie filmy nazywam obejrzeć i zapomnieć.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Uwaga - beznadziejny film. 2012/11/05 17:17 #398577

Najgorszy film, jak miałam "przyjemność" obejrzeć - Ciacho :P zostałam poproszona o towarzyszenie w seansie przez Mamę i obie wytrwałyśmy do końca tylko dlatego, że nie lubię przerywać filmu... :P

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Uwaga - beznadziejny film. 2012/11/12 16:26 #399121

Przypomniał mi się jeszcze jeden film, na którym się zawiodłam - a oczekiwania były wysokie. Mowa o "Pamiętnik" - wszystkie koleżanki były nim zachwycone, a ja jestem rozczarowana. Zakończenie, zdrada, wielka miłość - nieeee...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Maciej StryjeckimlgbarthredakcjaModerator