HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

All About Steve 2010/02/18 14:11 #328778

Babeczka znana, bo to Sandra Bullock.Ja jej co prawda nie trawie na ekranie, bo zawiewa natychmiast kinem familijnym, a ona sama gra jakby sie na kazdym kroku pilnowala aby czego nieprzyzwoitego nie zrobic. Z drugiej strony, moze takie role dostawala, ulozonych kobietek, jak ja wiec widzialem w danej produkcji to obchodzilem duzym lukiem.

Tym wieksze moje zdziwienie, ze tak gladko przesiedzialem przy tym obrazie z Sandra w roli glownej, i teraz nie wiem czy bardziej to jej odmiennosc wzgledem wczesniejszych wystepow mnie zaciekawila, czy tez ona sama pokazala sie z duzo ciekawszej strony aktorskiej, bardziej wyzwolonej.

Film ogolnie rzecz biorac jest dosc slaby, chociaz moim
zdaniem i tak lepszy od 'Pamietnika Bridget Jones', ktory swym charakterem wydaje sie tu najblizszy .

(Tej Renee nie trawie juz po calosci, trudno byc dobrym aktorem majac wyraz twarzy jakby sie jadlo na raz cytryne i dwa kartofle.)

Tak wiec, wracajac do Bulki, wypadla tutaj bardzo sympatycznie (ale absolutnie nie glupkowato, i wlasnie to bylo takie intrygujace) musze przyznac, choc nie na tyle aby uratowac calosc i komukolwiek ten film polecac :-D

Ot taka ciekawostka aktorska z jej strony.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zrodlo:Rapture DAC,
Nauszniki:AKG K812, Grado GS 1000 (kabel Black Dragon), dt 880,
Wzmacniacz: Rapture amp, Rudistor RPX-33
Duzy zestaw: Chord 2Qute, Jolida 1701, AE Reference 2

All About Steve 2010/02/19 22:46 #329293

Czyli dobry czy nie? Bo nie qumam...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Nadaje z Gdyni

All About Steve 2010/02/20 13:56 #329397

Powiem tak, wystep Sandry Bullock dobry (glownie dzieki niemu wytrwalem te 1.5 godziny), natomiast film jako calosc juz niekoniecznie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zrodlo:Rapture DAC,
Nauszniki:AKG K812, Grado GS 1000 (kabel Black Dragon), dt 880,
Wzmacniacz: Rapture amp, Rudistor RPX-33
Duzy zestaw: Chord 2Qute, Jolida 1701, AE Reference 2
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckimlgbarthredakcjaModerator