HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

The Book of Eli 2010/02/06 18:30 #325874

Taki Mad Max, tyle ze z Denzelem i Oldmanem, mamy tutaj swiat kilkanascie/dziesiat lat po zagladzie (przypuszczalnie jakiejs wojnie atomowej) i wedrujacego po roznych malo przyjaznych pustynnych zadupiach Denzela z Biblia, ostatnim egzemplarzem na swiecie. Facet udaje sie na zachod, tak mu powiedzial glos w glowie, znaczy sie sam Bog. Po drodze na ow zachod, wpada do jednej zaplutej miesciny, gdzie tylko najbogatsi(czyt. czlonkowie gangu demonicznego Oldmana) chlepca beztrosko czysta wode, bo to naturalnie rarytas, tak samo jak moznosc umycia sie czyms innym niz nawilzanymi chusteczkami z Burger Kinga. Pomysl na reszte filmu jest taki, ze wspomniany szef gangu, jeden z nielicznych umiejacy czytac, bo tez i niewiele sie ostalo do czytania, szuka owej Biblii aby moc za jej pomoca omamic ocalalych, zostac panem ich umyslow i dusz. Zatem nic odkrywczego, jedyny problem taki, ze ciezko dostac owa 'ksiazke'. Kazdy sie domysla pewnie, ze tutaj nastapi jakies starcie pomiedzy glownymi aktorami. Przyznac trzeba, ze obaj weterani Holywoodu przyzwoicie graja, robiac film niejako. Rezyserowi udalo sie tez zadbac o wiarygodna charakteryzacje, nosza wiec ludzie mocno zdarte ciuchy, a ipod wyglada jak ze smietnika, co ma sens. Nie wiem tylko jakim cudem ocalaly ptaki, skoro czlowiekowi udalo sie to tylko dlatego, ze skryl sie pod ziemia.

Film jest jak najbardziej akceptowalny, ja nie wysiedzialem jednak do konca i opuscilem kino po okolo godzinie, przekonany ostatecznie, ze niczym mnie dalsza fabula nie zaskoczy....

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zrodlo:Rapture DAC,
Nauszniki:AKG K812, Grado GS 1000 (kabel Black Dragon), dt 880,
Wzmacniacz: Rapture amp, Rudistor RPX-33
Duzy zestaw: Chord 2Qute, Jolida 1701, AE Reference 2
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckimlgbarthredakcjaModerator