HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Nowy numer HiFi i M 2015/09/25 18:15 #427259

Papamek napisał: ...
Dodatek SACD Decoder nie należy do dodatków oficjalnych umieszczonych na stronie Foobara:
www.foobar2000.org/components
i znajduje się tutaj:
sourceforge.net/projects/sacddecoder/files/
...

Zauważyłem u siebie, że po zainstalowaniu wersji 0.8.3 dodatku SACD Decoder w moim foobarze przestała działać opcja "Save playback state when closing foobar2000 and resume on next sturtup". W skrócie: foobar, po wyłączeniu podczas odtwarzania i ponownym włączeniu nie zaczynał odtwarzania od miejsca w którym przerwano odtwarzanie, a zaczynał od początku utworu, w którym przerwano. Po zainstalowaniu wersji nowszej 0.8.4 było to samo i musiałem wrócić do ostatnio używanej wersji 0.7.8. :(

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"Klawo jak cholera!" :)

Nowy numer HiFi i M 2015/09/26 19:31 #427282

Papamek:)

Brakuje tu Twoich kwiecistych opisów, zostaje tylko czytanie w gazecie. I przez to podwójnie się cieszę, że udało mi się Ciebie wywabić na światło dzienne:)

Pozdrawiam serdecznie i życzę kolejnych setek przetestowanych urządzeń (oczywiście tylko tych wybitnych;)).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"(...) zresztą zamiast kraść jako dyrektor, fabrykant, sekretarz czy inny prezes, lepiej już kraść, par excellence, jako złodziej. Tak jest chyba uczciwiej."

Nowy numer HiFi i M 2015/09/27 10:36 #427288

smykus_starszy napisał: Papamek:)
Brakuje tu Twoich kwiecistych opisów, zostaje tylko czytanie w gazecie. I przez to podwójnie się cieszę, że udało mi się Ciebie wywabić na światło dzienne:)
Pozdrawiam serdecznie i życzę kolejnych setek przetestowanych urządzeń (oczywiście tylko tych wybitnych;)).

Dzięki :)
Chętnie tylko wybitnych, chociaż w przypadkach pozostałych także staram się odnaleźć ich mocne strony.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pozdrawiam,
Paweł

Nowy numer HiFi i M 2015/09/27 17:00 #427294

Ja mam taką sugestię, żeby redakcja dokupiła troszkę płyt bo mimo upływu ponad 15 lat nadal czytam o Casandrze i Dianie, które usiadły na kolanach słuchającego oraz mocniejszym rockowym graniu w wykonaniu ... Watersa ( ??? :woohoo: ) to zastanawiam się czy redaktorzy maja świadomość tego, że od tamtego czasu nadal wydaje się nowe płyty CD, nowych artystów i czy nie mieszkają w jakiejś zapadłej dziurze bez dostępu do telegrafu.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Nowy numer HiFi i M 2015/10/07 19:44 #427479

Prośba do Pana Dawida Grzyba. Czy można podpiąć pod Auralic Taurus wysokoskuteczne słuchawki i zrobić odsłuch od najniższych poziomów głośności?

Ten niebieski alps bardzo się kłóci z fragmentem "technicznie również nie ma słabych punktów". Bo znając życie, potek nie będzie zbierał równo od samego początku (taki jego urok), a przy wzmacniaczu słuchawkowym to ma kluczowe znaczenie.


Fajnie Filip Kulpa opisał Trilogy 931. Ochy, achy, ale przyznał, że dopiero w okolicach godziny 12 zrównoważenie kanałów wynosiło 0,1 dB. Przy wzmacniaczu za ponad 5 koła. Jednym słowem, egzemplarz do śmietnika.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"(...) zresztą zamiast kraść jako dyrektor, fabrykant, sekretarz czy inny prezes, lepiej już kraść, par excellence, jako złodziej. Tak jest chyba uczciwiej."

Nowy numer HiFi i M 2015/11/23 20:40 #428549

Świetny wrześniowy wstępniak. Dzięki Stryju.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"(...) zresztą zamiast kraść jako dyrektor, fabrykant, sekretarz czy inny prezes, lepiej już kraść, par excellence, jako złodziej. Tak jest chyba uczciwiej."

Nowy numer HiFi i M 2015/12/13 12:34 #429241

Panie Januszu, czy w październikowym teście CDS27 celowo została pominięta informacja, że odtwarzanie plików odbywa się z przerwami (brak funkcji gapless)? Czy może akurat "tak wyszło"?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"(...) zresztą zamiast kraść jako dyrektor, fabrykant, sekretarz czy inny prezes, lepiej już kraść, par excellence, jako złodziej. Tak jest chyba uczciwiej."

Nowy numer HiFi i M 2015/12/21 20:02 #429505

  • FreeasyPL
  • FreeasyPL Avatar
  • Gość
  • Gość
No właśnie. Kiedy? Zdążycie na gwiazdkę? I gdzie na stronie znaleźć info o prenumeracie? :-)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Nowy numer HiFi i M 2016/01/27 14:45 #430689

tak się zastanawiam kiedy będziecie rozsyłać numer styczniowy ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Nowy numer HiFi i M 2016/01/29 12:45 #430807

i ja i nowy numer......doszedł :)
późno ....ale zawsze coś

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Nowy numer HiFi i M 2016/01/29 23:04 #430833

Dzisiaj w kiosku nabyłem. Pewnikiem leżał już od kilku dni ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"(...) zresztą zamiast kraść jako dyrektor, fabrykant, sekretarz czy inny prezes, lepiej już kraść, par excellence, jako złodziej. Tak jest chyba uczciwiej."

Nowy numer HiFi i M 2017/03/14 10:43 #437134

Widzę, że spostrzeżenia dotyczące numeru zamarły na ponad rok, a przecież wyszło w tym czasie ze 12 numerów i to z uwzględnieniem specyficznego cyklu wydawniczego ;)
Wszyscy przesiedli się na mobila i "tamten" wątek (choć nie widzę tam spostrzeżeń ani uwag) czy może ... nie zaszło nic godnego uwagi ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Nowy numer HiFi i M 2017/03/24 22:26 #437396

Dżony, można walić uwagi do każdego numeru (może nie do marcowego, bo nadal go nie ma), tylko po co? Autorzy i tak mają to w dupie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"(...) zresztą zamiast kraść jako dyrektor, fabrykant, sekretarz czy inny prezes, lepiej już kraść, par excellence, jako złodziej. Tak jest chyba uczciwiej."

Nowy numer HiFi i M 2017/03/24 22:57 #437398

Czyli wylewamy tu sobie żółć (takie "najpolskie" słowo) i nic, nothing, zero, zilch ?
Nikt nie czyta, nikt się po poczuwa, nawet pod dywan nie zamiecie ? :( Smuteczek.
A może to tylko garstka takich ludziów jak my się czepia, a nakład wyprzedaje się na pniu ?
Przy okazji, czy aby nie zmienił się na przestrzeni lat ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Nowy numer HiFi i M 2017/03/25 20:19 #437413

Tu nie chodzi o gorzkie żale. Fajnie byłoby wymienić kilka zdań z autorami tekstów. Poza Mr. Zwolińskim (i baaaardzo rzadko redNaczem) nikt nie odpisuje.

Papamek, o Tobie pamiętam, pozdrawiam:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"(...) zresztą zamiast kraść jako dyrektor, fabrykant, sekretarz czy inny prezes, lepiej już kraść, par excellence, jako złodziej. Tak jest chyba uczciwiej."
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator