HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Żródło dzwięku - z czego puszczać na wzmacniacz? 2018/01/18 15:55 #441340

Witam,
Kilka dni temu stałem się posiadaczem starego poczciwego wzmacniacza Technics SU-VX500, który to na chwile obecną podłączyłem do kolumn z wieży Philips MZ-9, wiem że to nie zestaw marzeń ale jestem miło zaskoczony różnicą na dzień dobry.
Mam pytanie odnośnie żródła z jakiego najlepiej puszczać dzwięk na wzmacniacz, w tym momencie puszczam pliki mp3 ale idą ze smartfona lub odtwarzacza mp3 w obu wypadkach jest dość cicho, szczególnie ze smartfona z komputera jest ok ale nie mam zamiaru go specjalnie podłączac.
I teraz czy bawić się w dodatkowy segment z CD ale trzeba znów nagrywać płytki z posiadanych już plików mp3 i chyba jakość się nie poprawi, czy zastosować tani przedwzmacniacz z allegro (niewiem czy wprowadza szumy czy nie) - gotowe, lub na płytkach w granicach 80 zł czy gotowe ala lampowy za 130 zł.
Jak to zrobić najlepiej, jaki obrać kierunek, proszę o pomoc a nie o wylewanie pomyj :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Żródło dzwięku - z czego puszczać na wzmacniacz? 2018/01/18 17:02 #441341

z fona i mp3 puszczasz ze słuchawkowego wyjścia ? , za słaby sygnał do pełnego wysterowania wzmacniacza kup coś takiego lub podobnego w działaniu allegro.pl/odbiornik-nadajnik-audio-adap...t-x-i6731060611.html

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Żródło dzwięku - z czego puszczać na wzmacniacz? 2018/01/18 17:11 #441342

A czy taki adapter podniesie rzeczywiscie głośność? Czy on nie przekaże takiej samej głośności?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Żródło dzwięku - z czego puszczać na wzmacniacz? 2018/01/18 17:23 #441343

poszukaj sklepu stacjonarnego i wypróbuj jak nie te to inne takich przystawek jest mnóstwo na rynku , nie ta to inna podałem przykład że coś takiego istnieje

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator