HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Pioneer sx5570 co do niego? 2018/01/11 18:11 #441289

  • przemyslaw.walniczek
  • przemyslaw.walniczek Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
Jakie wybrać do tego modelu kolumny stereo? Czy ktoś potrafi poradzić czy kef q 50 będzie dobrze brzmiał? Myślałem jeszcze o cantonie głęboko 409

Wysłane z mojego XT1635-02 przy użyciu Tapatalka

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pioneer sx5570 co do niego? 2018/01/11 19:42 #441291

Kolumny jako takie są spoko ale o charakterze brzmienia tego Pioneera z nimi raczej nikt niczego nie będzie w stanie powiedzieć bo takiego zestawienia prawdopodobnie nikt nigdy nie miał zwłaszcza, że jedno i drugie pojawiło się w sklepach (bynajmniej nie w polskich) w odstępie niemal 20 lat. Jeśli tylko masz możliwość sprawdzenia jak z nimi gra to trzeba to zrobić. Kolumn nie kupuje się w ciemno, zwłaszcza 20-letnich z zamiarem połączenia ich z 40-letnim wzmacniaczem.

Gdybym miał coś doradzać to, skoro zostałeś skuszony magią sprzętu Vintage, pofatygować się z nim do sklepu NOMOS w warszawie albo w Krakowie i tam na miejscu wybrać coś z ich oferty (jest spora) równie wiekowych kolumn np. Pioneera (do kompletu) lub np. Sansui, z reszta jest tego tyle że ciężko doradzić coś konkretnego, zwłaszcza, że nic nie wiemy o Twoich preferencjach, repertuarze i warunkach akustycznych.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator