HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

Kolumny podłogowe + wzmacniacz = 1500zł 2018/01/07 22:08 #441177

Lutownicy nie posiadam, jakbym miał to na pewno poradziłbym sobie z tym sam. Coś tam z szkoły pamiętam, no ale to mniejsza z tym.
Jak już robiłeś to wcześniej to myślę że się dogadamy, tym bardziej że zależy mi na tym aby było to wszystko spójne.
Wracając do wzmacniaczy. Coś takiego znalazłem:

allegro.pl/wzmacniacz-zintergrowany-camb...8391086.html#thumb/6

Miales do czynienia z tym wzmacniaczem, możesz coś powiedzieć o Nim i czy to żę ma wbudowany DAC jest plusem czy wręcz odwrotnie? Co prawda mam już przetwornik kupiony, zaś z drugiej strony nie byłby to problem go sprzedać jakby ten wzmacniacz był godzien polecenia. Słyszałem że seria Azur jest o klasę bądź 2 lepsza od Tapaz'a. No i przede wszystkim czy byłby on w stanie "rozbujać"
moje 6 ohm' kolumny?

Ogólnie to widzę 3 możliwości:

www.olx.pl/oferta/wzmacniacz-stereo-nad-...t-CID99-IDpJKir.html
allegro.pl/nad-c-340-i7107036044.html
allegro.pl/wzmacniacz-zintergrowany-camb...8391086.html#thumb/6

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez PawelOP.

Kolumny podłogowe + wzmacniacz = 1500zł 2018/01/09 21:07 #441278

Kupiłem tego Cambridge Audio Azur 351A. Jak będzie grał w połączeniu z moimi kolumnami? Oby jak najlepiej, jestem dobrej myśli.
Zawsze w razie czego mogę odsprzedać, ciekawi mnie ten wbudowany DAC, okaże się jak i czy w ogolę będzie miał wpływ na muzykę.
Co do kabli, kupiłem te SUPRA, banany z ProLink. Montaż jest banalnie prosty więc teraz nie pozostało nic innego jak czekać, podłączyć wszystko i cieszyć się dźwiękiem

Chciałbym Ci raz jeszcze podziękować za każdą propozycje, za wszystko. Do usłyszenia!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator