HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Klipsh + wzmacniacz jaki? 2017/11/20 01:04 #440229

Cześć

Potrzebuje pomocy w doborze nowego sprzętu, a tak na prawdę to mój pierwszy set.

Kwota jaką dysponuję to 8000zł. Wolałbym nowe, ale z pewnej ręki zainteresuję się też używanymi. Sprzęt będzie podłączony do nc+ i telewizora samsung h8000 55cali. Nie interesują mnie jakieś bajerki typu wifi radia internetowe i inne. Muzyki jakiej słucham to głównie house i hip hop uwielbiam mocne basy. Wymiary mojego pokoju to 5m na 4.5m. Zestaw ma mi posłużyć przez kilka lat jedynie co to możne pokuszę się w przyszłości o subwoofer. Na ten moment zainteresowały mnie Klipsch Rp-280F + Cambridge Audio CXA 80. Co o tym sądzicie?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Klipsh + wzmacniacz jaki? 2017/11/23 12:46 #440353

Zacznę od kolumn - do Twoich preferencji wybór Klipsch jest optymalny, natomiast namawiałbym na mniejszą wersję kolumny do Twojego salonu. Spokojnie wystarczy model Klipsch RP-260F . Większe "280" będą zbyt duże i trudne do ogarnięcia przede wszystkim w kwestii basu.
Elektronika - można zostać przy Cambridge Audio, chociaż musisz liczyć się z raczej jasnym, analitycznym charakterem przekazu. Jeśli szukamy trochę spokojniejszego brzmieniowo rozwiązania, zwróciłbym Twoją uwagę np. na wzmacniacz Marantz PM7005 z odtwarzaczem NA6005 lub integrą Advance Acoustics X-i105 w połączeniu z odtwarzaczem Onkyo NS-6130 .

Przyjrzyj się proszę moim propozycjom, w przypadku pytań oczywiście służę pomocą. Zapraszam jednak serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, porównania poszczególnych rozwiązań.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Salon audio-video Q21
Pomagamy, doradzamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.
Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Hi-Fi i Muzyka - zapytaj o ofertę!
Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator