HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Acoustic Energy Aegis Evo One - z czym to zjeść ? 2017/09/24 11:08 #439306

Witam.
Jako, że po części urządziłem sobie swoje cztery ściany postanowiłem, że czas na jakiś sprzęcik stereo. Posiadam monitory Acoustic Energy Aegis Evo One, które dostałem w prezencie parę dni temu. Przejdę do sedna sprawy. Potrzebuję pomocy w wyborze amplitunera stereo do tych monitorów, ewentualnie wzmacniacz lecz z wejsciem optycznym(zależy mi na połączeniu zestawu z TV). Dodam również, że jestem początkującym więc audiofilem nie jestem ale lubię się położyć na kanapie i w spokoju posłuchać muzyki, bądź też obejrzeć film(stąd mój wymóg na wejście optyczne). Prosiłbym o wszelkie propozycje. Co do funduszy na ampli/wzmac, to może szału nie ma do 1000zł ewentualnie +200zł. Jestem bardziej nastawiony na używany sprzęt w tej kwocie ale nie wykluczam nowych. Z góry dziękuję za pomoc.

Wpadł mi w oko amplituner Onkyou tx8050, lecz sprzedawca mnie poinformował, że one mają wadę z procesorem dsp co się objawia brakiem dźwięku. Przyznał się, że odsyłał do serwisu w celu wymiany i teraz jest ok. Jest również rok gwarancji na ten procesor. Mam mętlik w głowie, prosiłbym o pomoc, może jest co innego na co warto zwrócić uwagę ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator