HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Zestaw Stereo prośba o ocenę 2017/09/11 13:32 #439229

Witam. noszę się z zamiarem zakupu zestawu stereo. natrafiłem na taki zestaw:
allegro.pl/marantz-mcr-511-dali-spektor-...-kk-i6803530279.html
przemawia za mną głównie wyposażenie wzmacniacza, dodam, że na razie nie posiadam żadnego konkretnego źródła w tym przypadku mam ten problem z głowy. zastanawiam się jednak czy Dali Spektor 2 da rade sensownie nagłośnić mój salon tj. 25 m/kw. słucham bardzo różnej muzyki, od delikatnego rapu poprzez pop, elektronike do ciężkich brzmień. nie uważam się za audofila i nie mam takich wymagań, jednak dobrze by było, aby dźwięk nie denerwował i nie brzmiał jak z TV..... sprzęt na stałe podłączony będzie pod TV, w przyszłości marze o gramofonie jednak do tego jeszcze daleko. wybrałem sprzęt z Allegro z uwagi na możliwość zakupu ratalnego.
ew. natknąłem się na to: allegro.pl/zestaw-stereo-taga-harmony-f6...-k2-i6403609936.html
lub, allegro.pl/nad-c316-bee-stx-electrino-15...q21-i6858734468.html z tym, że w ostatni zestawie nie ma żadnego źródła.... jednak jeżeli jakościowo miało by powalić wcześniejsze propozycje jestem skłonny go rozważyć....
jak już wspomniałem praktycznie zdecydowałem się na pierwszy zestaw jednak mam obawy co do godnego nagłośnienia pomieszczenia. proszę o ocenę moich wypocin...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator