HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

kolumny podłogowe do 2 500 PLn 2017/07/29 15:37 #438862

Witam
Jak większość zadających to pytanie jestem zielony w temacie wyboru nagłośnienia do salonu. Obecnie od ponad 5 lat użytkuję głośniki Dali Concept 1 oraz 1 centralny Dali Lektor używając do tego amplitunera ONKYO TX- SR507. Postanowiłem zakupić sobie kolumny podłogowe do Stereo w cenie do 2 500 pln i nie wiem czego szukać. Do tej pory głównie głośniki były i i są podłączone do TV. Salon ma ok 30m2 ale przy salonie jest dołączony aneks kuchenny z dodatkowymi ok 15m2. Czy warto inwestować w nowe głośniki czy szukać czegoś na rynku wtórnym, oczywiście coś co pociągnie amplituner ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Illu.

kolumny podłogowe do 2 500 PLn 2017/07/29 16:11 #438863

2500 ,to bardzo dużo jak na możliwości tego amplitunera uciągnąć uciągnie większośc amplitunerów daje radę w 2 kanałach mocowo , z brzmieniem już bywa różnie , używane, nowe , dobrze jakbyś pożyczył jakieś pużniej opisał co Ci w nich pasowało co nie , 30 parę metrów to już daje możliwości tylko pozazdrościć , wybór masz przeogromny tylko słuchać i przebierać np . allegro.pl/kolumny-elac-fs-207a-stan-bdb-i6904105652.html

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

kolumny podłogowe do 2 500 PLn 2017/08/14 19:50 #438956

Dzień dobry,
na pewno amplituner nie jest tu jakoś wyjątkowo mocny i dobry klasowo, warto w przyszłości pomyśleć o czymś lepszym. Natomiast wracając do kolumn, jeśli szukamy uniwersalnego brzmienia w kinie domowym, jak i stereo, na pewno zaproponowałbym polską konstrukcję Pylon Audio Sapphire 25konstrukcję . To mocne, nie mające jakiś specjalnych wymagań od wzmacniacza kolumny, które moim zdaniem w Twoim systemie sprawdzą się bardzo dobrze. Ciekawą propozycją jest także Wilson Raptor 7 . To kolumny, zaprojektowane na podstawie Dali Zensor 7 , brzmią także podobnie a kosztują znacznie mniej. Będzie to także bardzo dobre połączenie.

Przyjrzyj się proszę moim propozycjom, w przypadku pytań oraz specjalnej oferty cenowej dla forumowicza oczywiście służę pomocą. Zapraszam jednak serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, porównania poszczególnych rozwiązań. Poza wymienionymi powyżej kolumnami, na miejscu w naszym salonie masz do dyspozycji dziesiątki modeli, które w komfortowych warunkach możesz posłuchać, porównać o dokonać odpowiedniego wyboru.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Salon audio-video Q21
Pomagamy, doradzamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.
Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Hi-Fi i Muzyka - zapytaj o ofertę!
Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator