HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Prośba o doradztwo w wyborze sprzętu ... 2017/07/18 18:50 #438676

Witam. Mam na imię Rafał. Żyję już na tym świecie prawie 50 lat i właśnie teraz pomyślałem sobie o przyszłościowym zakupie sprzętu do słuchania muzyki w taki sposób w jaki to robią audiofile. Za moich młodzieńczych lat dążeniem było mieć coraz to lepszy sprzęt cyfrowy poczynając od zwykłej kasety magnetofonowej poprzez płytę CD a skończywszy na zestawie komputerowym PC lub porządnym laptopie.
Teraz mając prawie 50 kę na karku z zazdrością patrzę na kręcące się płyty winylowe nawet z najnowszymi utworami.
Nie jestem bogaty a nawet biedny. Nie na wiele mnie stać ale co odłożę ze skromnego zasiłku to zawsze zasilenie do kupna czegoś co może sprawić mi radość choć na jeden dzień. Myślałem o niedrogim gramofonie i wzmacniaczu oraz kolumnach na przyzwoitym poziomie za niską cenę na pomieszczenie 20 m 2. Ale jeśli ma ktoś inny pomysł np. zastąpienie tego wszystkiego jakimś odtwarzaczem plików z wbudowanym wzmacniaczem to też proszę o porady. Obecnie korzystam z laptopa > Nu Force UDac3 > Słuchawki Audio Technika M50X . Myślę jednak ,że nie będzie mnie już stać na zakup płyt winylowych więc zastępuję obecnie zakup odsłuchem z You Tube.
Proszę o jakieś sensowne porady .

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Prośba o doradztwo w wyborze sprzętu ... 2017/07/18 22:12 #438678

allegro.pl/denon-pma-425r-solidny-wzmacn...cja-i6888478355.html - przyzwoity model, dosyć mocny, funkcjonalny i bezpieczny wybór, dobra cena i rzetelny sprzedawca. Szału nie ma ale wstydu też nie. Doczytaj tylko czy ma wbudowany preamp gramofonowy, bo co prawda wejście PHONO jest ale może to być tylko opis wejścia.

Zanim polecę jakieś kolumny napisz skąd mniej więcej jesteś to poszukam sensownych aukcji z Twojej okolicy, żebyś mógł podjechać i posłuchać u sprzedającego. W ciemno kolumn nie kupuj. Gusta i wymagania każdy ma troche inne i to co podoba się jednemu dla drugiego jest dyskwalifikujące.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator