HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Vienna Acoustics Brandnew 2017/05/21 20:00 #438101

Witam
Jestem na etapie kompletowania swojego pierwszego zestawu stereo,posiadam wzmacniacz Cambridge 640a i mam teraz mozliwosc zakupu kolumn Vienna Acoustics po mysle okazyjnej cenie. Zagra to razem ? pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Vienna Acoustics Brandnew 2017/05/21 20:42 #438102

Vienna ma specyficzne brzmienie, które nie każdemu musi się spodobać. Chyba jedynym modelem, który brzmi w miarę standardowo jest Haydn. Jeżeli nie możesz odsłuchać kolumn przed zakupem, to pozostałe modele są dość ryzykowne, choć maje też swoich amatorów. Z Cambridge VA powinny się zgrać, choć jeżeli kupisz np. model Beethoven, to może zabraknąć mocy.

Nie napisałeś jakiej muzyki słuchasz (wiem, wszystkiego :) ) - Haydny w akustycznej sprawdzają się nieźle, z tradycyjną elektroniką (gitary) też, gorzej z elektroniką współczesną. Bas bywa trochę kluchowaty.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Vienna Acoustics Brandnew 2017/05/21 20:53 #438104

Glownie slucham rock .pop chodzi mi o dobra jakosc przy cichym sluchaniu muzyki, pokoj 20mkw

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Vienna Acoustics Brandnew 2017/05/21 21:00 #438105

Haydny w cichym słuchaniu sprawdzają się bardzo dobrze - wiem bo mam taki model w domu. Innych słuchałem tylko głośno (Beethoven, Klimt i chyba jeszcze jakiś, podczas Audio Show) i jakoś nie byłem zachwycony, choć też bardzo nie cierpiałem.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Vienna Acoustics Brandnew 2017/05/21 21:10 #438106

Jeszcze chcialem zapytac o zrodlo dzwieku mianowicie myslalem o podlaczeniu ipoda do wzmacniacza, da sie uzysjac z tego urzadzenia przyzwoity dzwiek ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Vienna Acoustics Brandnew 2017/05/21 23:07 #438110

Zależy który to iPod, a konkretnie w jakiej formie można z niego wyciągnąć sygnał.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator