HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

jakie kolumny do Denon AVR 3805 2017/05/19 23:33 #438082

Witam. Pokój z aneksem kuchennym ok 21m2. Kolumny tylko stereo. Słucham wszystkiego od hip hopu do popu. Posiadam amplituner denon AVR 3805. Kolumny posiadałem Dali Ikon 7 jak dla mnie bardzo ładna góra bardzo szczegółowa ale brak dołu. Zastanawiam się nad monitor audio rs6 lub heco 900 czy ktores z nich zagrają lepiej od ikonów, a może macie inne propozycje w tej półce cenowej? Pomożecie?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez chudyhonda. Powód: błąd literowy

jakie kolumny do Denon AVR 3805 2017/05/20 22:12 #438096

Dzień dobry.
Prawdopodobnie możesz mieć problem z akustyką, spróbuj proszę przestawić kolumny odstawić od ściany, spróbować inne ustawienia.
Natomiast jeśli miałbym zaproponować coś konkretnego, moim zdaniem świetnym rozwiązaniem będzie konstrukcja Audiovector QR3 .

Zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, w przypadku pytań oraz specjalnej oferty cenowej dla forumowicza oczywiście służę pomocą.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Salon audio-video Q21
Pomagamy, doradzamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.
Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Hi-Fi i Muzyka - zapytaj o ofertę!
Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

jakie kolumny do Denon AVR 3805 2017/05/21 13:22 #438099

Ostatnie modele Audiovectora wyglądają na kolny ELAC-ów (identycznie wyglądające kanapkowe woofery z celulozy i aluminium oraz wysoko-tonowy AMT), który to zestaw sprawdza się genialnie w Elac-ach więc i tu powinno być dobrze, a wyniki pomiarów link tylko to potwierdzają. I choć wolałbym oryginał to QR3 wydają się bardzo dobrą propozycją.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez John 1.5 V.
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator