HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Przetwornik audio z bt 2017/05/04 13:07 #437959

Witam

Co polecilibyście do NAD 375 bee?. Zależy mi wyłącznie na możliwości odtwarzania przez BT.

Pozdrawiam
Mariusz

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Przetwornik audio z bt 2017/05/05 21:15 #437970

Miałem do czynienia z dwoma, tym Logitechem www.frazpc.pl/b/293160 , starszym niż ten, którym Logitech teraz handluje, i tym Harman-Kardon audiohit.pl/harman-kardon-bta-10-adapter-bluetooth.html
Logitech mnie nie urzekał, miał niski poziom sygnału na wyjściu ( czyli cichy był ) i w mojej opinii kompresowal dynamikę. Wysokie też takie jakieś nieszczególne miał. Harman jest przyzwoitszy pod wszystkimi wyżej opisanymi aspektami. Logitech to coś koło 150 zł, Harman 250 zł i różnica w cenie oddaje imo rożnice w jakości :-)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"Granit poprawia kontrolę basu i szeroko rozumiane aspekty dynamiczne. Dźwięk robi się taki wyczynowy."

Przetwornik audio z bt 2017/05/07 12:32 #437983

Dzień dobry.
Spójrz na Advance Acoustic WTX-500 . To bardzo dobry pod względem jakości brzmienia moduł Bluetooth.
Zapraszam serdecznie do naszego salonu na prezentację. W przypadku pytań oczywiście służę pomocą.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Salon audio-video Q21
Pomagamy, doradzamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.
Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Hi-Fi i Muzyka - zapytaj o ofertę!
Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Przetwornik audio z bt 2017/05/09 08:06 #437996

Dziękuję za odpowiedź. A jakie jest Wasze zdanie na temat przetwornika ARCAM MINIBLINK ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator