HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Audiostereo, CENZURA usuneli TEN watek po pol godziny 2017/02/14 14:02 #436708

  • Michal396
  • Michal396 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 586
Witam. Napisalem ten watek na audiostereo pod tytulem Cenzura.
Usuneli go po pol godziny i kilku wpisach w podobnym tonie.
Oto kopia watku:

CENZURA NA AUDIOSTEREO,

Witam. Chcialbym doniesc wszystkim forumowiczom o dziwnej sytuacji ktora mnie dotknela.
Wlaczylem sie do dyskusji na temat wyrobow marki Verictum piszac, ze to sa swietne produkty. Napisalem ze uzywam ich bezpiecznikow i ze mialem u siebie w domu ich kable zasilajace oraz akcesoria i ze gra to doskonale. Dodatkowo wyrazilem swoj poglad na temat tego co kolega Diogenes robi w tym watku. Napisalem mu ze troluje i neguje watek, podajac przy tym koledze definicje slowa "klub" z wikipedii. Napisalem ze rozumiem jego chec wyrazenia opnii i dodalem ze jak to zrobi raz a nawet 2 razy to chyba wystarczy i wszyscy przeczytaja. Powtornie przypominalem koledze ze klub marki to nie jest zwykly watek tylko "taki" watek jakby fanow marki i dlatego napisalem mu ze go rozwala ciaglą negacją( przykra przypadlosc wielu forumowiczow nie rozumiejacych ze nie trzeba wszystkim udowadniac swoich racji i pokazywac swojego ego).

Nie obrazilem go ani razu!!!!

Nie kontynuowalem dialogu poniewaz co mialem do powiedzenia to powiedzialem.
Po okolo 2 tygodniach postanowilem jednak zerknac co takiego mi odpisali i

NIC, CIEMNOSC, NIE MAM MOJEGO WPISU ANI ODPOWIEDZI DIOGENESA.

A WIEC PYTAM:

DLACZEGO USUNELISCIE MOJ WPIS Z ODPOWIEDZIA ??

NIIKOGO NIE OBRAZILEM.


Bardzo nie przyjemna sprawa pokazujaca malenkosc osoby ktora to zrobila lub chec ZBOJKOTOWANIA MARKI VERICTUM o ktorej wyrazilem sie pochlebnie.

PAMIETAJCIE KOCHANI MELOMANI I AUDIOFILE ZE JAK CZYTACIE COS NA AUDIOSTEREO TO NIESTETY JEST MOCNA CENZURA i najprawdopodobniej grupa ludzi pilnujaca swoich interesow.
Pozdrawiam
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Michal396

Re:Audiostereo, CENZURA usuneli TEN watek po pol godziny 2017/02/14 14:12 #436710

Zapomnij o AudioStereo, to jest jedno wielkie geszefciarstwo na poziomie cwaniaczków z PRL-u ochranianych przez Milicjantów/Moderatorów.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:Audiostereo, CENZURA usuneli TEN watek po pol godziny 2017/02/14 15:31 #436711

Ja to widzę tak. Skoro ktoś podjął decyzję o usunięciu wątków imć Diogenesa które, jak sam zauważyłeś, były "trolowaniem" (choć skoro mowa była o bezpiecznikach to coś mi się wydaje, że były głosem rozsądku) to i Twoje usunięto po to aby nie wisiały tak same sobie nie wiadomo do czego się odnoszące, a że ktoś zamiast "chirurgicznie" usunąć tylko pewne zdania z Twojego wpisu wyorał Ci cały ... no cóż - shit happens.

AS ma niepisany kodeks poprawności "polytyczney", który jest ... heh, lekko niesymetryczny, innymi słowy - można pisać, że coś działa ale nie wolno, że nie działa :evil:
Poza tym na AS najczęściej można zostać zbanowanym nie za to, że się obraża kogoś ale za to, że się obraża "gupotę", a że ta jakoś zawsze jest przywiązana do jakiejś persony ... no cóż.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Audiostereo, CENZURA usuneli TEN watek po pol godziny 2017/02/14 15:55 #436713

Michal396 napisał: chalbym doniesc wszystkim forumowiczom o dziwnej sytuacji ktora mnie dotknela.
Wlaczylem sie do dyskusji na temat wyrobow marki Verictum piszac, ze to sa swietne produkty. Napisalem ze uzywam ich bezpiecznikow i ze mialem u siebie w domu ich kable zasilajace oraz akcesoria i ze gra to doskonale.
Pozdrawiam

Kolego, załóż tutaj wątek o bezpiecznikach Verictuma i ich deseczkach (pasywnych filtrach) i kablach zasilających za 30tys zł, to zobaczysz co ciebie dotknie :silly:
Zmień forum, jeśli chcesz gadać o bezpiecznikach i kaflach do prądu dobrze ci radzę :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"RACJA JEST JAK DUPA, KAŻDY MA SWOJĄ"
"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta."-Lem
Ostatnia edycja: przez sir.jax.

Audiostereo, CENZURA usuneli TEN watek po pol godziny 2017/02/14 16:06 #436714

  • Michal396
  • Michal396 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 586
"Zmien forum dobrze Ci radze"
wyczuwam cos :-) a na tym forum jestem zarejstrowany chyba dluzej niz Ty.

To nie jest watek o gadzetach, ani kablach, ani o dzwieku. Przeczytajcie tytul watku. Ja podalem przyklad tematu w ktorym bralem udzial celem lepszego zrozumienia tematu.

Temat to CENZURA, CENZURA NA AUDIOSTEREO I POWOD TEJ CENZURY.
Po co moderatorzy likwiduja nie szkodliwe wpisy?, czy tepia Polska konkrurencje?
Podobno juz nie jedna Polska firme "zaszczuli".

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Michal396

Re:RE: Audiostereo, CENZURA usuneli TEN watek po pol godziny 2017/02/14 16:34 #436715

Michal396 napisał: "Zmien forum dobrze Ci radze"
wyczuwam cos :-) a na tym forum jestem zarejstrowany chyba dluzej niz Ty.

To nie jest watek o gadzetach, ani kablach, ani o dzwieku. Przeczytajcie tytul watku. Ja podalem przyklad tematu w ktorym bralem udzial celem lepszego zrozumienia tematu.

Temat to CENZURA, CENZURA NA AUDIOSTEREO I POWOD TEJ CENZURY.
Po co moderatorzy likwiduja nie szkodliwe wpisy?, czy tepia Polska konkrurencje?
Podobno juz nie jedna Polska firme "zaszczuli".

To idź płakać do odpowiedniego wątku na AS :P

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:RE: Audiostereo, CENZURA usuneli TEN watek po pol godziny 2017/02/14 16:55 #436717

  • Michal396
  • Michal396 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 586
Ja nie placze. Dla mnie to forum audiostereo juz nie istnieje.
Chce zeby audiofile mieli wieksza swiadomosc.

A oto najnowsze newsy:

Racja, chodzi o forum audiostereo.
Ten watek nie jest o dzwieku ani o zadnym sprzecie audio, to ulatwiloby robote probujacym sie wyklocac o wszystko:-)
To watek o cenzurze i podkopywaniu konkurencji.
Napisalem o Verictum bo akurat w tym watku mnie skasowali a pozniej caly moj nowy watek po pol godziny jego trwania:-)

Napisalem ten temat na roznych forach i tak np na audiohobby napisalem go w zakldce stereo. Zamkneli mi watek po 2-3 godzinach:-), tlumaczac ze to nie miejsce na takie wpisy i zaproponowali otwarcie go w zakladce pogaduchy ale jak klikam na pogaduchy to pojawia sie komunikat ze nie mam wstepu do tego pogaduch:-) :-) :-)
Zobaczymy jak dlugo tam posiedze. Otworzylem teraz temat w "czas wolny".
Pzdr
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Michal396
Ostatnia edycja: przez Michal396.

Audiostereo, CENZURA usuneli TEN watek po pol godziny 2017/02/14 18:51 #436718

Michal396 napisał: na tym forum jestem zarejstrowany chyba dluzej niz Ty.
.

No i ...?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"RACJA JEST JAK DUPA, KAŻDY MA SWOJĄ"
"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta."-Lem
Ostatnia edycja: przez sir.jax.

Re:RE: Re:RE: Audiostereo, CENZURA usuneli TEN watek po pol godziny 2017/02/14 22:14 #436720

Michal396 napisał: Zobaczymy jak dlugo tam posiedze. Otworzylem teraz temat w "czas wolny".


I otrzymałeś dobrą odpowiedź :D

witaj w klubie. 

Na Audiostereo to standard.

Jak chcesz, to możesz jeszcze sobie pisać na Berdyczów petycje o wykasowaniu twojego konta i wpisów, które zdaje się są kasowane automatycznie. 

Jak będziesz zakładał nowe wątki o cenzurze, będą kasowane bez słowa wyjaśnienia, znikane z zakładki, a tobie będą odnawiane ewentualnie kolejne bany na dodawanie wpisów, tworzenie nowych wątków czy próby wejścia na Bocznicę. Tak po 10 dni, aż ci się znudzi tam wchodzić. 

Twój nick i wpisy stały się własnością spółki, która chwali się nimi jako "tysiącami zarejestrowanych użytkowników" dla reklamodawców i nigdy ci ich nie odda. 

Twoja przypadkowa prośba o sprzęt XYZ zostanie zewidencjonowana przez Google i przyciągnie w pajęczynę Audiostereo kolejnego naiwniaka, który zarejestruje się, poda być może mnóstwo danych osobowych, dołoży jeszcze trochę tak ważnego CONTENTU zanim zorientuje się, że "wolnośc wypowiedzi" ma na tamtej stronie co najwyżej kilkunastu polskojęzycznych żydów, którzy z naganiania frajerów na horrendalnie klocki które znudziły sie któremuś z ich kliki, za pomocą fałszywych słow, zrobili sobie sport narodowy. 


Innymi słowy, logując się na Audiostereo wdepnąłeś w gówno, i jakiekolwiek próby odczepienia go od buta, chociażby patykiem, będą tylko jego rozmazywaniem i dalszą produkcją smrodu. 

Nic im nie zrobisz, zapomnij o istnieniu tej strony i żyj dalej.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:RE: Re:RE: Audiostereo, CENZURA usuneli TEN watek po pol godziny 2017/02/16 10:52 #436745

  • Michal396
  • Michal396 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 586
Chrzanic ich. Chcialem tylko zeby byly takie wątki na innych portalach aby Ci co bardziej dociekliwi mieli świadomośc.
Pzdr

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Michal396

Audiostereo, CENZURA usuneli TEN watek po pol godziny 2017/09/04 21:59 #439212

CENZURA oraz arogancja Moderatora Audiostereo to NORMA
Dziś wrzesień a od marca dobijałem sie i prosiłem o zamknięcie mojego konta. Zero odpowiedzi poprostu
Cisza a samemu konta nie zamkniesz tylko przez Moderatora.
Postanowiłem więc że sami do mnie pisać będą i Załatwiłem sprawę w 1 Weekend.
Wkur..łem ich od piątku wieczorem do niedzieli i wreszcie w poniedziałek sami mnie wyje.. tzn podziękowali.
W sygnaturze publicznie cytowałem ich głupie odpowiedzi do mnie podkreślając Cenzurę i brak obiektywizmu.
Bardzo nie lubią jak publicznie obnażamy brak rozumu Szanownej Moderacji.
Po 7 miesiącach uwolniłem sie od Audiostereo - wreszcie
Polecam wypróbowany sposób na Audiostereo
Odrobina samozaparcia + 1 pełny weekend + kilkanaście postów.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Audiostereo, CENZURA usuneli TEN watek po pol godziny 2017/09/04 23:06 #439213

Przypomniał mi się w związku z tym pewien limeryk:

Burdelik znam na Kołymie
Co z propagandy cnoty słynie
Tak straszne bladzie
Mają na składzie
Że klient chętnie płaci by nie.

Ciebie to kosztowało "odrobinę samozaparcia + 1 pełny weekend + kilkanaście postów". A ja nie musiałem nic płacić by nie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator