HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Wzmacniacz do 1500zł - Marantz PM6006? 2017/02/09 22:20 #436658

Witam,
To mój pierwszy post na forum także witam wszystkich serdecznie.
Jestem na etapie kompletowania mojego pierwszego stereo i proszę o pomoc.
Zakup chce przeprowadzić stopniowo , najpierw wzmacniacz a za jakiś czas kolumny/monitory.
Sprzęt miałby służyć do słuchania muzyki - głównie rock, metal symfoniczny, muzyka elektroniczna, ogólnie dynamiczniejsze brzmienie , czasem hip-hop, natomiast wykluczyć można muzykę klasyczną, jazz, soul itp.
oraz byłby jednocześnie podpięty pod tv (wejście optyczne) i służył jako kino domowe
stosunek słuchania muzyki do oglądania tv to pół na pół
Założony budżet to 1500zł max i sprzęt nowy (chodzi o sam wzmacniacz) - wiem nie będzie to super sprzęt ale na początek wystarczy (kolumny planuję poszukać już w używkach). Pokój 16m2
Pokopałem na forum i w tym przedziale pojawiają się podstawowe modele pioneera, yamahy, ale opinie są różne, sporo jest tych negatywnych, szczególnie w odniesieniu do moich preferencji.
Natomiast wpadł mi w oko Marantz PM6006, co prawda opinie niewiele szczególnie u nas w kraju, ale ogólnie sprzęt zbiera pozytywne opinie, wygrał jakieś plebiscyty w swoim przedziale cenowym, preferowany jest do muzyki jaka mnie interesuje oraz ma wbudowanego daca więc bezpośrednio podepnę go pod tv optykiem (dobrze kombinuję?), czy też pod laptop
Poprzedni model PM6005 pojawia się częściej na forum i ma pozytywne opinie a PM6006 jest jeszcze lepszy teoretycznie.
Niestety nie mam możliwości potestowania sprzętu na żywo więc zdaję się na waszą pomoc póki co
Czy to dobry wybór? Co ewentualnie polecicie nowego do 1500zł?
wszelkie opinie mile widziane

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez kalibra.

Re:Wzmacniacz do 1500zł - Marantz PM6006? 2017/02/09 22:52 #436659

Dobry wybór. Do tego kolumny Tannoy i masz sprzęt na lata :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator