HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Pomoc w wybraniu odtwarzacza CD 2017/02/08 19:41 #436651

Cześć,
Posiadam zestaw Sony MHC-S7AV wraz z kolumnami Sony SS-S9 problem taki, że popsuł się odtwarzacz CD. Z tej racji poszukuje nowego zastępcy, ale może krótko o moich wymaganiach co do odtwarzacza, więc: pozatym że ma odtwarzać płyty CD chciałbym, aby był kompatybilny z telefonem z Androidem(czasami lubie posłuchać z Tidala), wspierał zewnętrzne nośniki danych, z racji że nie zawsze moge lub chce słuchać muzyki na kolumnach, przesiadam się czasami na słuchawki AKG K240 STUDIO. Nie wiem jak jest obecnie z wejściami na słuchawki w odtwarzaczach CD, znaczy jakiej jakości dźwięk usłyszymy, a zależałoby mi bym mógł podłaczać pod odtwarzacz także słuchawki.
Zamierzam też kupić Astell&Kern AK XB10, więc może byłoby możliwym to złączyć tak, że odtwarzacz CD-> AK XB10( przez Bluetooth)->słuchawki, ale wtedy taki odtwarzacz powinien być kompatybilny ze standardem aptx, chyba że obecne gniazda słuchawkowe w odtwarzaczach CD dają piękny dźwięk na wysokim poziomie w porównaniu do podłaczenia kolumnowego. Wymagań mam sporo natomiast może uda wam się zweryfikować je i coś poradzić i powiedzieć czy wogole są odtwarzacze CD kompatybilne z aptx, bo nie jestem na bieżąco z tematen.
Budżet max jaki chciałbym przeznaczyć to 2k do 3k zł.
Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów, audiofilów, melomanów i wszystkich kochających muzyke.
W załączniku zamieszaczam zdjęcie z wejściami i wyjściami MHC-S7AV
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator