HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

kolumny infinity delta 60-opinie 2005/06/20 23:30 #37124

prosiłbym o o opinie dla kolumn infinity delta60.ewentualne porównanie do tannoy m5 ile można zapłacić za takie głośniki na dziś. dzięki pozdrawiam!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

kolumny infinity delta 60-opinie 2005/06/22 12:15 #37451

mam co prawda delta 40 ( to te z jednym głośnikiem niskotonowym), grają z yamahą 640, jestem b. zadowolony z brzmienia. Dla uzupełnienia subwoofer Yamaha 315. Przy wyborze głośników porównanie z około 10 parami średniej klasy innych producentów I.Delta wyróżniały się selektywnością średnich i wysokich tonów i dlatego je wybrałem - jakieś 3 lata temu.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

kolumny infinity delta 60-opinie 2005/06/22 12:18 #37454

W sumie nie dziwię, się że z subem, bo na mój gust dołu nieco im brak.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Hoc est opus!
(Caffa et bucella per attractionem corporum venit ad stomachum meum.)

kolumny infinity delta 60-opinie 2005/06/22 14:57 #37510

dzięki swimlub bo ciężko o opinie na te głośniki, delta bedzie miała dwa basow]delty mają basreflex z tyłu i to jest chyba ich wadą bo dzisiejsze głoiśniki mają go z przodu :np tannoy m5,a pomieszczenie nie mam za duże.Ciekawe jak współbżmią z tannoyami m2,które dziś mam na przodach.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

kolumny infinity delta 60-opinie 2016/03/02 21:28 #431990

Świetne kolumny. Wstęgowy głośnik wysokotonowy rewelacja. Kolumny schodzą bardzo nisko, miałem Klipsch RF82 i Paradigm Studio i nie potrafiły przywalić tak mięsem jak infinity. Kolumny nie grają ciepło ani ostro, nie nudzą i nie męczą.. Potrzebują mocnego wzmaka z dobrą kontrolą niskich tonów. Potrafią zagrać lepiej niż nowe kolumny za około 6000zł! , wiem co mówie bo słuchałem już mnóstwo kolumn.Zmieniam sprzęt kilka razy w roku, bo to moje hobby. Następne będą infinity kappa 8.2

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

kolumny infinity delta 60-opinie 2016/03/03 21:45 #432035

Te kalendarze, daty, zegarki to jednak zbędne są. Lepiej jak kolega żyć poza czasem i przestrzenią. Mimo wszystko kolego egzo86 - zanim odpowiesz w jakimś wątku sprawdź czy autor jeszcze żyje.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez John 1.5 V.

kolumny infinity delta 60-opinie 2016/03/03 22:03 #432036

:lol:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo

kolumny infinity delta 60-opinie 2016/03/07 18:22 #432157

Pewnie chce wystawic na sprzedaz i zlocista aure wokol rozposciera :)
Grunt ze bas lepszy niz z paradigma studio,ale jakie studio,podstawkowe v20,40,60,80,100 nie wiadomo hahahaha.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kubica support!

kolumny infinity delta 60-opinie 2017/02/12 13:56 #436681

Ale koledzy po mnie jadą :) Rzeczywiście moja odpowiedź padła długo po zadanym pytaniu. Mam zegarek, baaa nawet kalendarz, nie sprawdziłem jednak daty wpisu. Kolumny infinity delta 60 nadal są w moim posiadaniu, więc zapraszam na odsłuch do siebie. W pierwszym poście chodziło mi o porównanie z paradigm studio 40v4. Może to i model podstawkowy, ale jeśli płace za coś trzy razy tyle co za infinity to mam chyba prawo czegoś wymagać?! Pozdrawiam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator