HFM

artykulylista3

 

Zakamuflowany JBL

news012017 014
JBL wprowadza specjalną edycję przenośnych głośników Bluetooth. Modele Clip 2, Flip 3, Charge 3 oraz Xtreme będą dostępne w wojskowym kamuflażu

Dla przypomnienia, Clip 2 to głośnik przenośny, pokryty materiałem wodoodpornym. Swoją nazwę zawdzięcza ulepszonemu klipsowi, za który można go przyczepić do ubrania lub plecaka. Wyposażono go w funkcję zestawu głośnomówiącego, która umożliwia prowadzenie rozmów telefonicznych bez echa i zakłóceń. Wbudowany akumulator wystarcza maksymalnie na 8 godzin odtwarzania dźwięku. Dla uzyskania wyższych ciśnień akustycznych można bezprzewodowo połączyć dwa głośniki, kompatybilne z funkcją JBL Connect. Do wejścia analogowego 3,5 mm można podłączyć urządzenia, które nie są wyposażone w Bluetooth. Flip 3 nie jest wodoodporny, ale przypadkowe zachlapanie mu nie zaszkodzi. Tak jak pozostałe głośniki, wyposażono go w funkcję JBL Connect. Ponadto ma wbudowany mikrofon do prowadzenia rozmów telefonicznych i akumulator, który wystarcza na 10 godzin grania.

news012017 016

Charge 3 to wodoodporny głośnik Bluetooth z funkcją powerbanku. Wydajny akumulator wystarcza na 20 godzin odtwarzania i pozwala ładować smartfony oraz tablety przez USB. Ostatni z czwórki – JBL Xtreme – zawiera cztery przetworniki aktywne i dwie membrany bierne, dzięki którym generuje najpotężniejszy dźwięk. Wbudowany akumulator wystarcza nawet na 15 godzin słuchania. Głośnik ma dwa wyjścia USB do ładowania innych urządzeń i jest odporny na zachlapania. Zamontowano w nim mikrofon oraz funkcję tłumienia echa i zakłóceń, dzięki czemu sprawdzi się w czasie prowadzenia rozmów konferencyjnych. Wymienione modele JBL-a pozostaną dostępne w dotychczasowych kolorach oraz nowym wojskowym kamuflażu.

Clip 2 kosztuje 259 zł, Flip 3 – 549 zł, Charge 3 – 769 zł, a Xtreme – 1299 zł.